İsmini vermeden KS'deki üyelere veya reeldeki birine yazın, dökülün

Eteğinizdeki taşları dökün. Açılın rahatlayın ne konuda olursa. Dedikodunuzu yapana kızın, sevdiğinize söylemediklerinizi itiraf edin vs.isterseniz isim de verebilirsiniz, polemiklerden siz sorumlusunuz büyrunn

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Apartman önlerinde otururlar baş köşelerde

herifleri işte güçte

kadınları işi gücü dedikodu işte

kimin kızı kaçmış kimin kızı dulmuş ?

hatçayı kocası akşam dövmüş

fatmanın kızına dünür gelmiş

vermezlerse kaçarım demiş

oğlanın işi yok boş gezermiş

link ahha :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• dedikodumu yapanı öperim!

1|0
    0|0
  • Elmalı_turta 10+*

Tuzak 5*

Elmalı_turta 5*

ucanbalik 10*

hayalürünü 6*

lollita 10*

92654946 7*

chocolatew 4*

alaykolik 6*

cılgınlık 8*

isimsiz7 4*

puanlama sistemim hepsinin yorumları ve soruları çok güzel :))

3|0
    0|2
    • İşsiz misin sen?

• Sizin fakülte tek dönemde diploma veriyor demek güzelmiş.

• 6 yıl da mezun oldum hacı beynimde s..k köşe kalmadı sen gelde bana sor tek dersden okulu uzattım selçuk inş müh link

• beni tanıdıkları halde beni ben hariç başka herkese benzeten ama ben olarak kabul edemeyen o değerli insanlara sadece tek kelime gönderiyorum sizlerin CAN'ı saolsun siz mutlu olun yeter...Dualarım sizinle...YAKUP ÖZCAN...Yokluğum da mutlu olan insanları varlığımla rahatsız etmemeyi iyi bilirim rahat olun...

1|1
    0|1
    • 10 tane saçma yorumlara cevap yazıp ağzını totona kadar açıp gülmeyi başarabiliyorsun ama insanların normal yazdıklarını okumayacak kadar önyargısı yüksek umursamaz birisisin.sıkıntı değil..3 kuruşluk insanların sorusuna değer verip yorum yapanda kabahat.buda benden sana al bunu üzerine bi bardak soğuk su iç...

• 5 dakika önce asker arkadaşımla karşılaştım burda. şimdi mesajlaşıyoruz

1|1
    0|0
  • burdan bizim karsıda oturan teyzeye seslenıyorum teyze pazar günü silkeleme su halıyı Allahını seviyosan bi uyutmadın her sabah pat küt pat küt yeter nan

1|0
    0|0
    • öğrenci evindesin demi?

• yuh be:D acaba napıyozki biz

• nabıyosunuz dedikodumu mu yapıyosunuz yoksa

• 10 numara soru.Garanti belgesi gibi sonunda dipnot var:) İki kişi vardı yorumları çok hoşuma gidiyor.Onlar kendisini biliyor:)

1|0
    0|0
  • abi bu başlığı açan kıza da amma sinir oluyorum hee :)) yok cinsin biri, bişi dicem kavga susacak diye bişi de diyemiyorum.. ismini vermedik hemen üstüne alınmasa bari :))

1|0
    0|1
  • Kopuğun dediği gibi KS bize bakmiy ):

1|0
    0|0
  • Allah'a şükür gayet açık sözlüyüm ve böyle şeylere ihtiyaç duymuyorum

1|0
    0|1
  • peki amaç ne ? nirvanaya ulaşmak mı ? :)))

1|0
    1|1
  • kendıme yazıyorum bu ara çok yoldan çıktın kalpsiz sapıttın ıyıce uçuk fantazılerın var kımse senın kadar ucuk deyıl hele kızlar hiç

0|0
    0|1
    • vallamı

• evet ya ben kendımı tanıyamıyorum gormedım daha bır kızı ben çok çok ıst dıyenı

• Yazılar/Hikayeler bölümü açılsaydı da döktürseydik diyorum

0|0
    0|0
  • Allah'a şükür gayet açık sözlüyüm ve böyle şeylere ihtiyaç duymuyorum yoksa neler yazardım neler. :)

0|0
    0|0
  • Dedikoduya açık oturum mu diyorsun ?

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...