Arkadaslar her yonuyle baz alip soruyu cevaplar misiniz. Messi & Ronaldo?

Muslumanlara yardimci olup tek basina bir kadro olan ronaldo mu. Yahudi ordusuna yardim eden harika oyuncu messi mi.

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• Messi doğuştan yetenekli ama Barcelona'da arkası sağlam. Şahsen Milli takım olsun ya da başka bir takımda aynı performansta oynayamaz.

Ronaldo ise Çabalayarak bu duruma gelmiş birisi. yeteneklerini göz ardı etmek mümkün değil ama Ronaldo'nun bu konuma gelmesinde Azmi daha çok ön planda. Üstelik tek bir takım değil her yerde aynı performans ve hep zirvede. Spor dışı faliyetlerini saymıorum bile. Müslümanalra yardım edişi, Kanserli çocuklara bağış yapışı ve Kendisi yüzünden işsiz kalan arkadaşına Sahip çıkışı..

0|2
    0|0
  • Ronaldo tabiki de :D
    -Ronaldo kendisi aldigi altin ayakkabiyi acik arttirmayla satip filistine yardim gonderdi
    -Ronaldo israil macinda israilli futbolcuyla formasini degistirmedi :D

0|2
    0|0
  • Tabi ki Ronaldo

0|0
    0|0
  • Tabiiki de messi.

God save the Jews.

0|1
    0|1
  • Ronaldo

0|1
    0|0
  • Messi bir yetenektir Ronaldo ise antreman ürünü. Ama bir arkadas daha bahsetmis messi barcelona olmasa acaba ayni basariyi gosterebilir mi? Bicok insan gosterir der ama gosterebilecgini hic sanmiyorum. En basit ornek arjantin milli takiminda bu kadar cok verimli olamiyor. Ronalda ise yine arkdasin dedigi gibi her takimda oynar her takima dinamzm katar. Ve Ronaldo daki azim, istek, arzu, iyi niyet, yardimseverlik messide gram. yok. hep CR7 idi hep de CR7 kalacak..

0|0
    0|0
  • yahudi tohumu değilde Cr7 hertürlü. Vitaminsiz messiyi napsınlar😄

0|1
    0|0
  • bu arsız belayla Sagopa kajmeri kıyaslamak gibi olmul elbette Ronalda adam terminatör mk

0|1
    0|0
  • Ben eskiden beri Ronaldo'yu daha çok severim.

0|0
    0|0
  • Futboldan anlayan messi der futbolu sevende ronoldo der

0|0
    0|0
  • ronalda evlilik dışı çoçuğu olan seks düşkünü birisi
    messi ise çoçukluk aşkıyla evlenmiş aile babası

0|0
    0|1
  • Leonel Messi

0|0
    0|1