Bir erkekte ne ararsınız? Selam bayanlar sizlere bir sorum var belki cevaplarınız yardımcı olur bana

kızlar sorun özellikle sizlere siz bi erkekte ne ararsınız?

ünv okuyorsunuz bu arada biri size hislerini söylese hoşlanıyorum beğeniyorum falan onu tanımaya çalışırmısınız, yoksa hemen red mi edersiniz?

Veya hemen tamam mı dersiniz veya tipi hoşunuza gitmedi ama sizi seviyor tepkiniz ne olur?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Eğer çocuğu hiç tanımıyorsam redderim.

Ama daha başka bi etkenden dolayı arkadaş olduysak önce dikkat eder kişiliğini çözmeye çalışırım. Hoşlandıysam da davranışlarımla ve bakışlarımla belli ederim.

Bence direk tanımadan karşısına çıkma. Önce biraz dikkatini çek. Baktın o da senle ilgileniyor. O zaman açıl.

0|0
    0|0
    • ünv de benm alt sınıfta bazen aynı derslere giriyoruz

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkesin belli bir kriteri vardır o kriterlere uyuyorsa karşı taraf bunu onaylar.Diğer türlü birisi beni çok seviyor ama ben hiçbir şey hissetmiyorsam kabul etmem.Kendimi ve karşımdaki insanı kandırmaktan başka bir şey olmaz bu.

0|0
    0|0
    • tanıdıkça sevemezmisin zamanla

• çok az bir ihtimal buda ve çok zaman geçirmen gerekir... boşa gidecek ömrüm yok ama benim.

• haklısın sende .d

• Tanımaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • ben erkek olsam o kıza hislerimi belli etmeden onu şaşırtırım, bi kaç kez tesadüf denecek raslantılarla önce düşüncelerine girerim sonra konuya girerim

0|0
    0|0
  • Konuşmasından, fiziksel görüntüsünden hoşlanmadıysam red ederim. Eğer biraz da olsa hoşlandıysam tanımaya çalışırım. Kişiliği hoşuma gitmediyse uzaklaşırım.

0|0
    0|0
    • hmm kişiliğimin hoşuna gideceğine eminim o konuda da sıkıntı yok bilmiyorum benm için kızlar tatlı yakışıklı biri çok ii melek gibi diyorlar haberini alıyorum ama önemli olan onun düşüncesi tabi oda öylemi buluyordur beni !

• Onu bilemem herkes için fiziksel görüntü önemli değildir. Kendine o kadar güveniyorsan çık karşısına senden hoşlanıyorum de.

• ama muhabbetimiz o kadar çok değill

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilirsin ki bazı kızlar hoşlanmış gibi yapıp reddeder.Reddeder ki bakalım eğer beni seviyorsa peşimden gelecek mi diye...Kolay başlayan ilişki kolay kaybedilir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...