Kadın hastalıkları konusunda bilgisi olan bakabilir mi?

özür dileyerek affınıza sığınarak anlatıyorum bağışlayınız, akıntım oluyor 23 yaşındayım bir ay öncesine kadar 4 ay süre ile yasmin kullandım. fakat akıntım normal değil kokulu da değil yalnız sakızın şeffaf olanını düşünün kopmuyor sakız gibi bu neden oluyo şu an çok huzursuzum ;(

Güncellemeler:
Teşekkür ederim biraz daha rahatladım, ben daha çok doğal antibiyotikler kullanmaya gayret ediyorum ebegümeci kaynamış soğan suyu flan idrar yolları enfeksiyonu hiç kalmadı gibi, eşim bana uzak o sebeple hastaneye gidemiyorum kadın doğum uzmanları ve o odalar beni kötü etkiliyo bu sebeple , ilginize teşekkürler. Varolunuz. :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı akıntılar normaldir kendiliğinden geçebilir fakat bazılarıda enfeksiyoneldir bildiğin üzere. Yasmin dediğin ilaç doğum kontrol hapıdır ve bu haplar genellikle hormonları düzenlemek için kullanılır. Senin yapman gereken çekinmeden ve vakit kaybetmeden bir doktora gitmek göreceksin ki doktora gitmediğin her gün aslında boşuna üzülmüşsün ve muhtemelen de çok çok basit bir tedavi ile bundan kurtulacaksın. Tüm bayanların cinsel ilişki yaşıyor yada yaşamıyor olmalarına bakmaksızın 6 ayda bir doktorlarına görünmelerini tüm yetkililer şiddetle öneriyor. Kendizin ve ailenizin sağlığı için lütfen bunu aksatmayın biliyorsunuz çoğu ciddi rahatsızlıklarda erken teşhis hayat kurtarıyor. Geçmiş olsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• doktora gitmelisin

1|0
    0|1
  • bi jine koloğa görün en iyisi ve enfeksiyon uzmanına

1|0
    0|0
  • eşimdede vardı normal bir durum korkma bir süre sonra geçecektir ama yinede içinin rahat etmesini istiyorsan bakirede değilsen bir jinekoloğa görün

1|0
    0|0
  • töbee bısmıllah o nasıl hastalık ya Allah şifa versn

1|0
    0|0
  • akışına bırak ilaç kullanma kendi kendine düzelecek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iltihap kapmış olabilirsin bi hastaneye git bakalım..

1|0
    0|0
  • bir dergi de okumuştum böyle akıntılar ara ara olurmuş normalmiş

1|0
    0|0
Yükleniyor...