İnşaat Mühendisliği Okumak

Merhaba,

İnşaat mühendisliği okuyanlardan ve ya bu konuda bilgi sahibi olanlardan fikir almak istedim. İnşaat mühendisliği okuduktan sonra iş olanakları ve maaş durumu nasıl ve okurken çok çalışma gerektirirmi vs. bilgilendirirseniz sevinirim. İstediğiniz tavsiyeleri + ve - yanlarını da söyleyebilirsiniz.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mühendislik sonuçta dersleri hafif olmayacaktır. Kendini geliştirirsen her türlü işini bulursun (her meslek için aynı) işini tutturduğun zaman güzel para kazanırsın emin ol. Şunada şahit oldum 1200tlye çalışan ins mühendiside. Yani bu durumda amele ondan daha fazla para kazaniyordu. Artık okumaklada bişey olmuyor ama okumaktan başka çarede yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mühendslik sncta :D iyidr heralde

0|0
    0|0
    • Bilgisayar mühendisliği okuyup açıkta kalan bir sürü insan var yani artık mühendisliklerde pek iyi değil.

• teşekkür :)))

• ö.değil (;

Erkekler Ne Diyor 2

• inşaa sektörü çok degişti son zmanalarda gelişmeler taktire şayan yalnız gözden kaçan noktalar var kalifiyeli eleman sayısı giderek azalıyor yani sen yıllar sonra mühendis olarak cıksan kendi büronu , yapsat işini yapman daha zor olacaktır

ne kadar para varsa o işte o kadar başarın artar

0|0
    0|0
  • yarın diplomayı alıyorum 6 yılda bitirtim :)) son yılımda 2-3 ay bilim merkezi inşaatında çalıştım iş olanakları süper ama çok stresli bir iş ...söylemeden geçmeyim benim tüm terçihlerim inş müh idi :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...