Beşiktaş taraftarı vs G.Saray taraftarı

G.Saray tarafarının açtığı pankarta cevap geldi.Görüşleri alayım?..

Bu pazar günü Arenada açılan pankart link

Bu da Çarşının yanıtı link

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu tarz pankartlar hiç hoş değil zamanında benim taraftarı olduğum fenerbahçe açtığı "rıza efendi 2 ekmek bir süt" pankartında nasıl utandıysam bu pankarttada aynı şekilde utandım spora yakışmayan şeyler inş akıllarını başlarına alırlar

3|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• ahaha sneijderı aldık hala ne bu çirkeflik bilmiyorum tamam maddi yöne ihtiyacımız olabilr ama beşiktaşa sneijder gelir miydi ki acaba ? keşke sizde bu gruru tadabilseydiniz biz galatasarylar işin maddi tarafında hiç bir zaman olmadık biz işin gurur tarafındayız. galatasarayıma feda olsun o paralar. galatasarayıma yardım için 130 tl ye forma aldım hiçte pişman değilim.

5|5
    1|3
  • bu gsliler pankart açıyor,cevaplarını düşünmeden:) iyi cevap.

0|1
    0|0
  • Besiktas kendini bi sey sanmaya basladi. Yenildikce daha da cirkinlestiler :) Onlar Shalke 04 pankarti acmasa bunlar olmayacakti.

0|0
    0|1
  • ayyy yazık ne kadar aciz ler şu beşiktaşlar ya çok dokunmuş demekki gs nin pankartı da üşenmeyim cevapta vermişler :P

0|0
    0|0
  • Yakışmamış ama her iki tarafa

0|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• eziktaslılar , siz schalke 04 pankartı açarsınız biz Futbol kardeşliktir pankartıyla cevap veririz...Farkı görün.

3|4
    1|1
    • Dokundu mu?Feda Beşiktaş'ın kurucusu Şeref Bey'in sözüdür.Siz Şeref Bey'in sözüyle dalga geçtiniz.Arada fark var.

• Herkesin her yönetimin usulünce bildiği birşeyler vardır...Demek ki Seyrantepe uygun görülmüş oraya yapıldı...Biz kimseye peşkeş çekmedik , dünyadaki tüm ülkelerdeki spor takımlarına yardımcı olmak zorundadır hükümetler ...

• Bize yardımcı olmuyor nedense.Sizin gibi yalakalık yapıp tarihimizi satmadığımız içndir belki..

• işin saçma tarafı ...sen evsahibinin stadıyla dalga geçemezsin ki .saçmalık ev sahibi takımın wc lerinde genelde misafirin kıyafetleri bulunur ben çarşı kadar çirkefleşemiyorum ...

1|2
    1|1
    • Sen onu bırak cevap nasıl yerine gitmiş mi?

• Arena da açılan pankartta paranı al git işin bitince diyor.çarşı dayanamamış kendi tangasını karıştırmış galiba çizmeyi parayı veren Ultra Aslan ;) ...

• Yoruma bak..

• güzel cevap vermişler

1|1
    4|2
  • Yakışmamış Ultraslana bir gslı olarak

0|2
    3|1
  • evlat olsan sevilmezsin galatasaray

0|1
    1|2
  • ultraslan , çarşı taraftar gruplarının adını karıştırmamaları lazım. kurucularından, üyelerinden ruh sağlığı yerinde olan hiçbir isim bu düşüncede değil.

0|2
    0|0
    • G.Saray taraftarının yaptığına tepkisiz kalmayı düşünen hiçbir Beşiktaşlı yok.

• Ağızlarının paylarını aldılar..

• hayır 3-5 kendini bilmez için çoğunluk gs taraftarının gözünde aynı duruma düştün. yapmayın usta.

• gs lilerin biti kanlandı sanırım

1|1
    2|4
  • hoş değil üç beş dingilin yaptığı işler

0|0
    0|0
  • Birkaç densizin yaptığına ultraslan ve çarşı isilerini karıştırmamak lazım.Ultraslan bu durumdan çok rahatsız oldu ve bunu yapanları araştırdıklarını ben biliyorum.Diğer linkte olanıda çarşının yapacağına hiç mi hiç inanmıyorum,alakası yoktur çarşıyla

1|2
    0|0
    • Dewe Erol hazırladı.Çarşının pankartlarının yüzde 90ını hazırrlayan abimiz..

• ayıp etmiş,üzüldüm :(

• Galatasaraylı 3-5 kendini bilmez, eşeklik etmiş,ayıp etmiş... ama hataya hatayla karşılık verilmez,çarşının yaptığıda çok ayıp şey.Hiç yakışmamış.Ben iki kulüp arasındaki dostluğa bizzat şahit olmuş biri olarak çok üzüldüm ve esef duydum bu görüntülerden.Ayrıca bu tarz birşeyi buraya taşımak sizede hiç yakışmamış kardeşim.Sen burda onlara,siz tasdik ediyormusunuz bunu diye bir soru sorsanız eminim büyük çogunluğu utanırdı maçta açılan o pankarttan ve kınarlardı.İşte o zaman yapıcı olmuş olurdunuz.Ama maalesef sizde aynı şekilde karşılık vermişsiniz :(

4|3
    0|0
Yükleniyor...