Yaptıkları yanlarına kalmasın istiyorum..Akıl verin lütfen

Çok çok üzgünüm saatlerdir ağlamaktan gözlerim şişti. Birisinden ilk gördüğüm andan beri hoşlanıyorum. Hatta gün içinde onu düşünüp gülümsediğim oluyordu sebepsiz mutluydum. Onu göremeyincede sebepsiz mutsuz. Herneyse bu çocuk bana karşı biraz utangaç tavırlar takınıyordu. Bir gün onunda beni sevdiğini söylediler bana. Mutluluktan uçmuştum ama tabi hiçbir adım gelmiyordu karşı taraftan. Herkes onun adının geçtiği şarkıları bana ima olsun diye ben yanlarından geçerken söylüyordu. Yenge diyorlardı falan filan işte.Aylar sonra öğreniyorum ki sevgilisi varmış. Herkes bunu biliyormuş. Benimle resmen dalga geçmişler. Çünkü ben biraz soğuk ve sessiz bir kızım erkeklerle pek iletişimim yoktur. Dalga geçtiklerine mi üzüleyim? aşık olduğum kişinin beni uğrattığı hayal kırıklığına mı? Biten umutlarıma mı? Nasıl davranış sergilemeliyim?

Güncellemeler:
susup bu olay olmamış gibi yapmayacağım. Çünkü onlar bu olayı unutacaklar belki ama ben asla unutamayacağım. Lütfen bana biraz akıl verin bu durumda nasıl davranmalıyım ki azda olsa utansınlar yaptıklarından...

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Çocuk sana senden hoşlandığını söylememiş ki çocuğun ne suçu var? Sana bunu söyleyenlerde arıcaksın suçu arıcaksan. Benim etrafımda da var öyle kendi kendine gelin güvey olup bana beddua yağdıranlar . Her bakandan hoşlanacak olsak ohoo..

0|0
    0|0
    • bana demişlerdi ki o kendisi söyledi seni seviyormuş falan. Evet aslında o suçlu değil yapanlar suçlu.Ama sonuçta bana yaptıkları imaları oda biliyordu susturabilirdi onları. Ben ona beddua etmedim sadece çok mutsuzum bunu hakettiğimi sanmıyrum.

• çıkarım yapmakta üzerinize yok. insanlara gülümsemek onlardan hoşlanmak değildir. utangaçlık göreceli bir kavram. amacım dediklerini yalanlamak değil.sadece çocuktan duymadıgın birşeye inanman kötü olmus.

• ben ondan ilk görüşte yani bu olaylar olmadan önce hoşlanmıştım. Bu yalanın üstüne balıklama atlamam bu yüzden oldu sevindim haliyle. Ne salağım..

• çocuktan adım gelmemiş çocuğun suçu yok gibi ama arkadaşlarını bi daha gözden geçirsen iyi olcak pek arkadaşın gibi değiller heralde

0|0
    0|0
    • kesinlikle değillermiş:) Ama zaten arkadaşım olan olmayan herkes yapıyordu bunu. Sadece sussam bana zarar buna eminim

• bu arada söyleyim gene sosyal ol arkadaşlarınla vakit geçir tarzı şeyler tavsiyeler gelecektir ama herkeste işe yaramıyor mesela bende yaramıyor 7 aydır her türlü sosyalliği yaptım patlama yaşadım resmen ama sonra kendimi suçlu hissettiriyor o yüzden kendine gelecekle ilgili bi amaç belirlemek en iyisi sonra sadece onun peşinden koş mesela ben ünideyim derslerime çalışıyorum gelecekteki meseleğime çalışıyorum o zaman mutlu oluyorum azcık bi amaç edin kendine

• ya ne yaparsam yapayım o kadar üzüdüm ki intikam almazsam geçmez ya geçmez eminim buna

• Yapacak bir şeyin yok bence bu kadar saf olmayın..

0|0
    0|0
    • peki nasıl olalım? Böyle bir durumda ne düşünmeliydim ki?

• Adam dan bir tepki gelmiyor boş boş hayal peşindesiniz yapmayın böyle arkadaşım..

• göz göze geliyorduk. Benimle konuşamıyrdu gerçekten utanıyordu hep etrafımda dolaşıyordu. Arkadaşlarıda seviyor deyince ne bileyim inandım. Hayaller peşine daha onun beni sevdiğini söylemelerinden daha önce düşmüştüm ilk gördüğüm anda hoşlanmştm:) Sadece bu yaptıkları beni kısa süreliğine mutlu etmişti işte.

• kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz. sen metin ol. soğukkanlı ol. bence uzak dur ve intikam peşinde koşma.

0|0
    0|0
  • neyse zamanla düzelir üzülme diyim...

0|0
    0|0
  • gören sancak bu uğrunda öldüğünüz adamlar marka karizma adamlar , daha hayatın başındasın belli.

0|0
    0|0
    • başındayım ama neden dalga geçerler ki? Ne istiyorlar benden? bu hep yara olarak kalacak bence içimde.

• bizde sevdik canım , film şeridi gibi ileri sararak geçirmedik bu hayatı herşeyin farkına üni ye gidince 1 kaçsene sonra varacaksın ve belkide hatırlamayacaksın , iyi akşamlar , hoşçakal

• belkide öyle olur. İyi akşamlar

• sessizce git bence olsun bitsin

0|0
    0|0
    • hayatım boyunca bunu hatırlayıp üzülmek beni bitirir:)

Kızlar Ne Diyor 7

• Çocuk sana bir şey demeden sen niye bu kadar uçtun ki keşke hiç hayal kurmasaydın ayakların yere basaydı bir şey yapmana gerek yok onlar yaptıkları terbiyesizlikle kalsın sana da ders olsun bir daha bu kadar saf düşünme

1|0
    0|0
    • işte ben zaten hoşlanıyordum çocuğun birkaç davranışını yanlış yorumladım. Eee herkes seviyor deyincede inandım ne yapayım:)

• insanız işte neyse bu sana tecrübe olsun :)

• onları kırıp inciltmek istiyorsan önce senin değişmen gerek, karakterinin değişmesi, sessizliğinin bozulması gerek. ama çok zor senin için. en iyisi o zavallı insanlara karşı kılıldığını belli etmemen onların gözlerinin içine bskıp gülüp geçmen. inan ki bu senin için kolay olacak. bir daha da 3. kişiden duyduklarınla hareket etme

0|0
    0|0
    • haklısın kahretsin ki haklısın

• Keşke kimseye söylemeseydin çocuğu sevdiğini ya..

1|0
    0|0
    • daha yeni söyledim. Ama eğer söylemeseydim öğrenemeyecektim herşeyin dalga olduğunu.

• bak sana tavsiye veriyim. muhtemelen onu sevdiğin çocuğun kulağına gidicek şu ana kadar seni hiç farketmediyse bile bundan sonra farkeder. Hiç oralı olma cool ol. Hiç bakma yüz verme sonra bak gör senin peşinden nasıl köpek gibi koşuyor.

• yok bu çocuk kendi geliyordu benim yanıma oturuyordu. Ama benimle konuşmuyordu. Göz göze geliyorduk sürekli. Göz ucuyla bakıyordu bana.Sınıftan birkaç kıza da benim hakkımda güzel kız demiş. Ama sevgilisi varmış.

• Eğer birinden hoşlanmıyorsam bunu ılk onun yüzüne söylemeliyim başkalarına söylemek çok ta doğru değil ilk ona söylemeliydin ama olmuş bikere hiç ilgilenme üzerinde düşünmek seni üzer sadece yeni ufuklara yelken aç

0|0
    0|0
  • eminim zamanla geçecektir merak etme, her şeyi gören bilen rabbimiz var bütün bunların hesabı sorulacaktır sen içini ferah tutmaya çalış...

0|0
    0|0
  • İpleme yavru .

0|1
    0|0
  • iyide seninle neden dalga geçsinler durup dururken?

ve dalga geçtiklerini kendilerimi söyledi sana?

çocukla hiç iletişimin olmadımı, sadece arkadaşlarımı söyledigi sevdigini

0|0
    0|0
    • Neymişben soğuk bir kızmışım erkeklerle iletişimim yokmuş hiç ondan etkilenebileceğimi düşünmemişler eğlenmek istemişler biraz. Bu çocukta bu olanların farkındaydı ve susuyordu hep. Göz göze geliyorduk, utanıyordu. Of bilemiyorum ya:)

• üzülme bu çaglarda olur böyle şeyler. onlarda daha toy delikanlı eger olgun aklı başında adamlar olsaydı zaten yapmazlardı. unutursun büyüyünce

• :)

Yükleniyor...