Sevgililer günü ve yalnızlık???

sevgililer gününde ne olacağı aşağı yukarı bellidir herkes sevgilisiyle buluşacaktır peki sevgilisi olmayanlar ne yapacaksınız yada ne yapmayı tavsiye edersiniz o gün nasıl geçer ki? ( sanırım o gün çalışıcam işe vercem kendimi sevgilimizde yok)

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• evden dışarı adımımı atmıycam yoksa pskolojim bozulur biliyorum.

0|1
    0|0
    • kıyamam yaa kapatma eve kendini bak ben dışarıda olucam ama mecburiyetten benim tabi :) geçen arabayla servisteyiz sahil yoluna çıktık baktım bi çocuk kayalıklarda sarılmış sevgilisine öpüşüyolar dedim yuhh canı çeken var olan var olmayan var :D

• sanada yazık banada yazık tabii :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Ezikçe içip yiyip sçp uyucaklar.

0|2
    0|1
  • bu sevgililer günü de neymiş arkadaş herkesin tek derdi 14 ŞUBAT

oturacağım evimde alacağım elime kumanda öbürkü elime patlamış mısır ohh benden rahatı yok

0|0
    0|0
  • kızlarla dedikodu yapacam napim :)

0|0
    0|0
  • evde oturup televizyonu açıp bir film izlerim ve olmasa olmazı kola çekirdek

0|0
    0|0
  • aman ne cok takionuz su güne kizlari toplicam bizim eve göbek atcaz inada nargile iccez ohh bundan büyük keyifmi var sevgili günüde neymis :DD

0|0
    0|0
  • aman sil hafızandan 14ü :D

0|0
    0|0
  • Evde oturcam

0|0
    0|0
  • neden bu kadar ciddiye alıyonuz ki ? :D

0|0
    0|0
    • dikkate aldıysan sevgilim yok o gün çalışıcam yazmıştım parantez içinde ;)

• peki sevgilisi olmayanlar ne yapacaksınız yada ne yapmayı tavsiye edersiniz o gün nasıl geçer ki?

şu cümleyle dikkate almış olduğunu gösterdin.

• eskiden görüştgm biriyle olucam sanırım , onu o kıvama getirp orda bırakıcam:D

0|0
    0|0
    • yazık la :)

• beni unutamıo benmmle olmak istio vakt gecrmek istio ama biyıl önce tam böleyken ikimz benibırakıp manken bi kızla basladı, sonra kızı bıraktı evlenemicei gerekcesyle, bir kız bir adama sevgisini vermişken o adam ii degerlendiricek arkads, aynı sevgiyi bidaha bulmayablr ;))

• haklısın katılıyorum sana bir kız için terkediyosa yani dicek lafım yok tek aşk olucak gözü dışarda olmıcakkk

• sevgililer gününde yanlız olmaktan daha kötüsü

sevdiginin yanlız olmadıgını bilmektir

0|0
    0|0
    • hatırlatmasan olmazdı demi bi git yaa :)

• bilmiyordum valla

takma bosver

allah büyük

• önemli değil aldırma sen bana sendemi aynı dertten muzdaripsin

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgili durumu gençken olabilir güzelde olabilir..yaş 47 ..bu yaştan sonra kendime sövdüremem

0|0
    0|0
  • 2 senedir yalnızımmm 1 gün için moralimi bozamam

İmza:yalnız adam

0|0
    0|0
  • umrumda değil

0|0
    0|0
  • bi şey yapma.Normal bi gün alt tarafı.Normal napıyorsan onu yap

0|0
    0|0