Erkek ve kadının gercek düşünceleri böylemi dir. sizce...

”erkek şöyle düşünür: “isterse başkasını sevsin,

yeter ki sevişmesin.” kadında cümle tersine döner: “isterse başkasıyla

sevişsin, yeter ki sevmesin.” çünkü kadına göre vücudun merkezi yürek,

erkeğe göre etek. erkek eteği paylaşamaz, kadın yüreği.”

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma kadın başkasını sevmesini istemez çünkü severse adamı kaybeder adamdan ziyade adamın yardımıyla toplumda edindiği statüyü kaybeder falancanın karısı filanca vs vs .. erkeğe gelelim hiç bir erkek sevdiği kadının başka birisini sevmesini istemez aklı başında olan hiç bir erkekte önceki sevgilisini unutmamış bir kadınla birlikte olmaz sonucu hüsrandır çünkü bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yo o öyle değil . ama çok müstehcen oldugu için söyleyemiyorum. erkeğin düşündüğü ... olanın dini olmaz o yüzden :D kadını bilemicem onu kadınlara soralım.

0|0
    0|0
  • yoh eyle bisee...

tivittir cumleleri bunlar.

Sevdigimin benden once ne yaptigi oyle de cok onemli degil. Elbette `seks iscisi` olmasini istemem, ama benimle birlikteyken yaptiklari cok daha onemlidir.

0|0
    0|0
  • Öyle değil.Hem kalbiyle hem bedeniyle benim olmalı.Bence kadın da istemez erkeğin başka biriyle sevişmesini.

0|0
    0|0
  • full paket yok mu yahu hepsi icinde, tercih sebebi, ayrı ayrı mı alcaz

0|0
    0|0
  • tam00000 tersi

0|0
    0|0
  • alakasız ben ölürdüm herhalde böle birşeyde

0|0
    0|0
  • aynen öyle. sevdiğimiz kıza başka ellerin bedenin dokunmasını kaldıramayız tabi seven ve düzgün erkekler için diyorum bazıları çok geniş başkalarının dokunmuş olmasını normal görenler de var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...