Bi bakın ya bu çelişki değil mi ??

ya arkadaşlar şimdi bişey yapacağın zmaan bir sürü engel çıkar ya size de olmuştur muhakkak o zaman büyüklerimiz ya da çevremizdekler hayırlı işin manisi engeli çok olur pes etmemek lazım derler ... ama şimdik ben sevdiğim kişiyle beraber olmayım diye o kadar engel mani var ki ama kimse bu konuda böyle bişiy demioo hatta olmamasını doğru buluyorlor ...(( şimdik bunu onlara geri söyleseem mi diee düşünüorum ? )) siz bu konuda ne düşünüosunuzzz ...

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım eğer birini seviyorsan ve eğer birine aşık isen sakın ondan vazgeçme ta ki o seni. senin emin olduğun anda bırakacakken ondan vazgeçme ve kimsenin sözüne kanma ve her anına şükret ki ALLAH sana daha fazlasını ve hayırlısını versin.Umutsuzluğa kapılırsan da ben onu seviyorum o benim olmalı deyip kendine hırs yap bu seni hayatta tutar ve sana güç verir

0|0
    0|0
  • istersen söyle ama böyle kimseyi ikna edemezsin senbirazcık lafı istediğin yere çekme usulünü uyguluyosun :) ve emin ol etkili olmayacaktır

0|0
    0|0
    • biliorum olmayacağınııı o aslında bir espiriydi ama bende çelişki uyandırıor işte işimize geldiğimiz giibi konuşmakk :D bn onu sormak istemştamam

Yükleniyor...