Cocukluk aşkınızı anlatın :)

Ben 13 yaşındaydım.. o ise 14.

Aşık oldugumu sanmıştım.. ama çocuktum ya aşk mı bilirdik o zamanlar :))))

Birbirimize hep mektup yazardık. Tabi telefonumuz yoktu :)) Sonra bu zibidi gitmiş ona yazdıgım mektubu arkadaşlarına göstermiş. Bu sebeple ayrıldım. :))

şu an düşünüyorum da o yaşta hiç mi utanmadım be :D allahım yaa halime gülüyorum hehehh

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ilkokula gidiyodum 5, sınıfa,böyle saf bişeydi aşkımız ne ilginç aklıma getirdin güldüm şi,mdi:)iki gece önce sinemada karşılaştık gözlerinden tanıdım hiç görmemiştim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• altı yasındaydım beyaz tenlı gözler zeytın gıbı sıyah saclar sımsıyah cok tacıze ugradım cok neyse izmire tasındık dort yasındaydım us kat ustumde kumral yesıl gozlu dunyalar tatlısı bı kız vardı aynı yastayız...altı yasıma geldigim de bu kız benı cok sevıyordu bende sevıyordum ama kız benı sureklı sıkıstırıp opuyordu annem bi gun yakaladı bızı ben sıkılıp kacardım oda kovalar yaklar operdı annem yakalıyınca oynamamızı yasakladı evlerıne gıderdım o bıze gelırdı annem yasak getırınce evlerıne cıkamadım ben olayın farkında degılım o gelırdı bıze annemın onunde oynardık sonra ordan tasındık yakındı bıze ama gıdıp gelme olmadı buyuduk yıllar gectı denk geldıgımızde muhabbet ederdık tabı arkadas olarak sımdıkı sevgılımi tanımadan önce evlenmeliyim diye dusunceye girdim aklıma o geldı nede olsa onun ılk göz agrısıydım sahıle ındım arkadasın cafesıne oturdum muhabbet onumden gectı bırden seslendım duymadı veya duymak ıstemedı bır kac gece gıttım tekrar gecer diye bu sefer oturdugumda üç bes masa ılerde bir bayan arkadası 2 erkek vardı masada arkadasdır dedım yanına gıdıp konusmadan once bıraz ızledım arkadaslıkdan oteydı sevgılı tarzında kalktılar sarmas dolas gıttıler bagırdım serkannnnnn nerde benım braverımmmmmmmmm...

0|0
    0|0
  • ilkokulda beden dersinde bir kızın elinden tutup , beraber koşmaya çalışmıştım. yere düşünce ağlamıştı..bende şaşırmıştım.ilkokul 1 mi 2 miydi ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 5te. başta ben de hoşlanıyordum. beden egitimi dersinde hep birlikte yakan top oynardık. şarkı söylerdi sesi cok guzeldi falan. sonra ben sogudum cocuktan. o da psikopatlaştı. arkadaşımı dövdü. beni takip etti tehdit etti :D neyse taşındık da kurtuldum :D

0|0
    0|0
  • hangi birini anlatıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...