Göbek problemi yardım?

diyetteyim arkadaslar ve vucudum cok guzel odem atıyor şişliklerim iniyor falan ama bu gobeğimdeki yaglanmayı sadece sporla mı gecirebilirim yoksa kilo verdikce azalır mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Biz alper abim ile spora basladk ben vicuda oda gobekten kurtulmaya bir diyet listesi yazilcak ona tam ogrenince soylerm ama hazirlanana kadar ekmek yasak yulaf ekmegi varmis onlardan yicekmis ekmek niyetine

0|0
    0|0
    • oyle yapıyorum zaten kontrollu bir diyetteyim ve atak evresi diye bir dönemdeyim sadece seyirde spora baslamayı dusunuyorum bir hafta sonra falan oluyor. Emin olamadım

• sanslısın o halde

• Sansli dglm boyluyum :D

En İyi Kız Görüşü

• Sporla geçirebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dogurunca kaybolur

0|0
    0|0
  • O göbek gitmez. Spor yapıp ardından zeytinyağlı sarmaları gömersen bişey başaramazsın.

0|0
    0|0
  • Kilo ver + mekik ve cesitlerini yap

0|0
    0|0
  • DOKTORA GİT BENCE

0|0
    0|0
  • Eğer düzenli karın hareketleri yaparsan evde o göbekten kurtulman söz konusu yoksa imkansız

0|0
    0|0
    • tamam tesekkürler :)

• Ricaederim bak mekik hareketinde yerden sadece omuzlar kesilecek eller göğüs üstünde olacak 4 x 10 yap her tekrarda 45 saniye dinlen sonra yine şort üstü iken bisiklet çevirme hareketi oda 4 x 10 dinlenme süreleri her harekette aynı bitince sırt üstü iken her iki bacak yana açma hareketi tekrarlar ve sayılar aynı olacak 4 x 10
      Son olarak ellerini poponun altına koyup iki bacağını aynı anda havaya kaldırıp karnına doğru çekeceksin oda yine aynı sayı ve tekrarlar şeklinde olacak bunları yapabilirmisin?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yağlanma varsa zayıfladığında pek bir fark olmaz, en iyisi sen sporla yak onları.

0|0
    0|0
    • mekik falan cek diyorsun yani tamam tesekkürler

• Canım sadece diyetle yağlar kolay erimiyo illaki sporda yap

0|0
    0|0
    • oyle canım da spora bir hafta sonra baslayacagım evde mekk gibi seyler günlük yuruyusumu falan yapıyorum zaten

• onerdiğin hareket var mı peki?

• bir spor salonuna yazıl vücuduna göre program veriliyo

• Azalsada sikilasma olmasi icin mutlaka karin kasi calisman lazim. Google play store da bununla ilgili cok guzel uygulamalar var hareketleri gosteren

0|0
    0|0
Yükleniyor...