Fitnessa gittimm beeeen 😀 bennn fitnessasaaa gittimmm lalalalall 😎 ?

Simdi bugun sabah erkenden kalktm gittim efendim. Ben basenlersen ve bacaklardan incelmek istiyorum. Biliyorm biliyorum bolgesel zayiflama diye bisey yok bla bla bla. Simdi hoca bana 15 dakika kos dedi kostum. 10 dakika ekliptik midir nedir o bisiktleti sur dedi surdum. 10 dakika da spinning bisikleti denen aleti surdum. Sonra 3*10 seklinde kol, gogus ve bacak aletlerinde agirlik kaldiiirdiiiim. Effenim bidahaki ders squat, lung falan yapacakmisiz ama onlar daha cok bacak kasi gelistirir diye duydum ben ve ayni seyi bisiklet icinde duydum. bir faydasi olur mu bana bu fitnessin yaaa. Bilmiyorm sadece kossam olmazmiiiiii

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar çok gerideyiz ki spora ilgi yönünden, toplumdan kaynaklanıyor bence.
    Efendim, Bacak kaslarınızı güçlendirmez güzel bir şeydir. Daha hızlı koşarsınız, daha yukarı zıplarsınız bir çok avantajı vardır. Sizin konunuza gelince insan anatomisi zaten kastır, kaslarımız güçlü olmaz ise kemiklerimizi nasıl hareket ettiririz değil mi? Ayrıyetten kas kütleniz arttıkça onları harekete geçirmek için gereken enerji de artar buda sizin daha hızlı ve daha düzgün kilo vermenizi ve daha sıkı bir vücuda sahip olmanızda rol oynar.
    Koşu güzel bir şeydir tabi ki ancak her şeyin fazlası zarardır. Fazla cardio = Cortizol hormonu. Bu yıkıcı bir hormondur '' ERKEN YAŞLANMA '' dediğimiz şeyi ortaya çıkarır. Erken yaşlanmak istemezsiniz değil mi? Hele kadınlar.
    Fitness değil her egzersizin faydası olur ve her sporunda.
    Sadece koşarsanız veya yürürseniz diyelim ki on kilo verdiniz. Atıyorum, bunun 4 kilosu su, 3 kilosu kas ve 3 kilosu yağ. Kas hacmi azalırsa vücut direnciniz de düşer yani eskisi kadar güçlü olamazsınız. Hem güçlü ve sıkı bir vücuda sahip olmanız için ağırlık antrenmanları şart. Ayrıyetten Bence me bakmanızı tavsiye ederim. www.kizlarsoruyor.com/.../a33053-bayanlar-icin-ozel-egzersiz-programi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen hoca ne diyorsa onu yap çünkü bir bilgin yok gibi sanırım ayrıca hemen kas yapamazsın kolay kolay gelişme olmaz zayıflaman içinde beslenmene dikkat et boşa hareket etme derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Inanmıyorum gitmiş olamazsın :D olmaz. Verilen programın dışına çıkmaman senin yararına. bir süre zor gelebilir. Istikrarı korursan netice alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sen biliyorsan hocaya neden soruyorsun?

0|0
    0|0
  • spor ve diyetle biraer tahmi edemeyeceğin sonuçları alırsın 10 yıl önce 89 kiloya kadar çıktı spor ve sağlıklı beslenmeyle 68 kilo oldum ve şimdi gayet göze hoş gelen vücudum var işin sırrı sabır ve disiplin bunları yaprsa inanamayacğın sonuçlar alırsın

0|0
    0|0
  • olur olur kos

0|0
    0|0
  • vayyy sporcu oldun artik :D skuat hareketini dikkatli yap ama o belde sakatlanmaya kadar gidebiliyor en tehlikeli hareket o

0|0
    0|0
  • Hayir fitnness cardio diyet uclusuyle sekilllenirsin

0|0
    0|0
  • olur olur :D bakkalada gidiyor musun

0|0
    0|0
  • bu sevıncle 3 gün uyumassın artık.

0|0
    0|0
  • Manyak yaaa :D

0|0
    0|0
  • sende 1 gram akıl varsa tüm dünyanın mk

0|0
    0|0
  • Kendi ni flash mı sandın sadece kosayim diyon :))

0|0
    0|0
    • Agirlik kaldirmak benim bacagimin nesini inceltxekkkiiiii yaaa ben omuzlarim kollarim kaslansin istemiyom 😁 en azindan 10 dakika kosu nedir bir ise yaramazki

• Ben seni kosturum merak etme :))

• Temel hareketleri yaptırmış. Isınma turu gibi bir şey olmuş bugün

0|0
    0|0
    • 10 dakika kosu bir ise yaramaz ki bilmiyorm boyle olursa ben arttirmasini isticem

• Kardiyo 15dk da olur 20dk da olur 10dk da olur amaç senin ısınman. Spor salonundan çıkmadan önce bir 15dk daha koşarsan kilo kaybetmene yardımcı olur.

• tebrikler bisiklette çok çalış kalçan için

0|0
    0|0
  • Abi adam atomun parçalamış üstüne o parçaladığı atomdan nükkler bomba yapmış gibi seviniyor ne diyim allah sıpor ızdırabı vermesin :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• asdfg😀sevincini burdan hissettim😂
    hocanla konuş ne istediğini

0|0
    0|0
  • Tabiki olur. 1 ayda farkedersin gelismeyi tabi yeme icme dinlenmenede cok dikkat etmen lazim emeklerin bosa gitmesin. Agirlik calismalari sikilasman icin. Sadece kossan yalnzca kilo verirsin sikilasmazsin

0|0
    0|0
  • Düz kız mantığı. Sadece koşarak olmaz. Hocanın yaptirdiklarini yap kafani yorma derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...