Spor ve diyette beslenmem?

Spora ve diyete başladım, şeker yerine pekmez veya bal tüketiyorum. Az miktarda tüketiyorum tabii bunları. Bunların içindeki şekerde zararlı mıdır, kilo aldırır mı yoksa tüketmeye devam edebilirmiyim?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bal yararlıdır onun verdiği şekerden korkmayın.
    Kilonuz gerçekten fazla ise ketojen diyetini araştırın, Aşırı sağlam bir diyet ve gayet de sağlıklıdır ancak psikolojik olarak zordur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tüket ama gunde 2 yemek kaşığını geçmesin bir kaşık bal bir kaşık pekmez yeter

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tükettiğin de aslında "bence" doğal şeker değil ki, bal köy balıysa petek balsa bişi diyemem ama kavanoz süzme ballara da dışardan şeker ilavesi yapıyorlardır pekmez keza aynı şekilde. az tüketiyorsan çok dert etme yine de ama kavanoz ballardan uzak dur :)

0|0
    0|0
  • lazım olan kalori şeker ile gider.

0|0
    0|0
  • dengeli olmazsa zararlıdır.2 yıl profesyonel atletizm le ugrastım ordan biliyorum
    bir fitness hocasına sorarsan söyler

0|0
    0|0
    • Karın kasımı daha belirgin hale getirmeye çalışıyorum da var ama az belli oluyor hocam da daha fazla çıksın istiyorsan şekeri keseceksin dedi. Ben de normalde de az yediğim çikolata, sarelle tarzı besinleri kestim. Şekersiz yapamayan biri olarak az miktarda bal, pekmez tüketerek bastırmaya çalışıyorum.

• Ayni sey vucut onu seker diye algilar pekmez demez yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• devam et çünkü enerji alman gerek normal şeyler

1|0
    0|0
Yükleniyor...