Üniversite hayatım sıkıcı ya içim sıkılıyo?

Millet hazırlıktan tanış nerdeyse ben çok sıkılıyorum. Olmuyo böyle yani bikaç arkadaş var ama çok samimi değiliz sımıfımdam biri var onla iyiyiz ama böyle beklemti fazla galiba ama biri var ki o gerçekten çok iyi baya yakınız hazırlıkta okuyo arada görüşüyoz falan. Sizin nasıldı ya da nasıl olmalı üniversite hayatı? Çok içim sıkılıyo hukuk okuyorum bide derslerden de korkmuyo değilim lütfen yardımcı olun :)

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir hafta takıl benle o zaman :D

0|0
    0|0
    • Nasıl

• Yok yani bişey yaptığın yok rahatsız edici bişey olsa derdim

• ne zaman istersen 1 hafta gel oz aman

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle hamilesin :D
    Sonrasinda herkesin çevresi sürüyle arkadaş olamaz elbette zamana bırak zaten hukuk okuyorsun, dersler zor, okulu uzattın, hayrlı olsun.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • bende az evvel dersten çıktım gerçekten kimseyi tanımayınca berbat oluyor bide ben dgs olarak girdim herkes te muhabbet var ama bende yok

0|0
    0|0
  • Hangi uni

0|0
    0|0
  • Akisina birak sunaki arkadasliklar genelde menfaat uzerine kurulur daha erken ne arkadaslar tanican daha uninin tadini cikar

0|0
    0|0
  • Manita yap

0|0
    0|0
  • bnmde durum aynı snn gibi :(

0|0
    0|0
  • Hangi üni

0|0
    0|0
  • sen yenisin galiba :)

0|0
    0|0
    • Evet de napcam bilmiyorum mesela hazırlıkta okuyan arkadaşımlaydım çok mutluydum öbürleri böyke samimi değil

• Çok teşekkür ederim bir sıkıntı olursa size yazabilir miym

• Beklentilerini düşür mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Nerde okuyor sun nerelisin hacı abla :)

0|0
    0|0
    • Maltepe

• Orada benim bir akrabam da okuyo maltepe özel bir üniversite demi o yanlış bilmiyor sam

• Evet evet özel akraban hangi bölüm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...