Beğendiğiniz Gitar sololarını paylaşır mısınız?

Kurt Cobain'in hayatını anlatan, Last Days adlı filmde geçen muhteşem solo link

Bu da kanımca tüm zamanların en iyi gitar sololarından birisi link

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• abi solo diye bütün şarkıyı atmışsın olmaz ki. bende bi liste vardı böyle. şarkılardan sadece soloları alıp arka arkaya yapıştırmıştım ritmi uyanları. sonra arkadaşlar konserde çalmaya karar verdiler. 10 dk sonra adamın klavyeden duman çıkıyodu :D :D neyse stairway to heaven ın solosu iyidir, free bird(lynyrd skynyrd) bide benim doğaçlamalar iyi ama hayatta dinletmem :D neyse reklamlar bitti devam edelim little child var kimindi hatılamıyorum. sonra skid row grubunun jimi hendrixten yaptığı cover(bence jimi emmiden iyi çalmışlar) link çok var abi. ama kulaklıkla dinle. stereo nun zevkini yaşa böyle. sanki stüdyoda gitarla bateri arasına oturmuş gibi hisset :D voodoo child ile de bitirelim. oda jimi hendrixindir ama slash daha sağlam cover yapmış

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• link

link

link

link

link aklıma gelenler

0|1
    0|0
  • Constant Motion solosu akar. link Under a glass moon solosu da öyle. link 4.35ten itibaren akıyor.Erotomania da iyidir, Petrucci'nin temiz kaydını bulamadım ama Andy James de akar. link Dream Theaterdan bir sürü sayabilirim burada. Petrucci parmaklarıyla sevişilesi insandır. link şu albümü de ayrı güzeldir bir de. <3

tornado of souls un solosu da hoştur. link

Andy James de harikadır bu link başta olmak üzere. Flight of Icarus falan da çok hoştur. Jeff Loomis'in Zero Order Phase albümünü severim. Nevermore'un şarkılarında da güzel soloları vardır.

Paul Gilbert'ın çok tatlı soloları var bir de.Pink Floyd'un da ruhumu emen soloları.Onlara girmiyorum bile.

1|0
    0|0
  • Guns N' Roses - November Rain derim ben.

0|2
    0|0
  • Slash ın her solosu güzeldir november rain in ortasında ki solosu, sweet child o mine solosu Slash yaparda güzel olmaaz mı ?

0|1
    0|0
  • Guns N' Roses - November Rain'i dinledim bnde şimdi güzele benziyor

0|1
    0|0
  • link Propagandhi'den 3:34'te başlayan lead gitar offfff

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1|1
    0|0
  • fade to black

link

0|2
    0|0
  • metallica one

0|1
    0|0
  • Steve Vai- For the love of god, Jimi Hendrix- Born under a bad sign.

Bir de Megadeth- Tornado of souls

0|0
    0|0
Yükleniyor...