En yakın arkadaşınızın sizi kıskandığını nasıl anlarsınız?

Şimdi arkadaşlar:

1- benim notlarım onunkinden iyi (Eskiden notlarımız hemen hemen aynıydı ve hep notun nasıl diye haberlesirdik. Benim notlarım cok iyi olup, onun ki düşünce hiç notun nasıl falan dememeye basladı)

2- Benim uzun süreli harika bir ilişkim var, o kötü bir ilişkiden cıktı ve 1 senedir hayatında kimse yok, teklif yapanda yok.

3- Sadece onunla yakın olayım ister gibi davranıyor ama kendi de baskalarıyla sürekli iletişim içinde, bende sürekli onla olmalıymışım gibi hissettiğimden biraz baska arkadaşlarımla takıldım ama allah için onu hiç ihmal etmedim, şimdi grubumuzdan önceden az samimi oldugu pek herseyini anlatmadıgı bir kızla samimi oldu, ben olmasına birşey demem fakat benimle arasındaki dengeyi iyi tutturamıyor, ya daha cok onla ya da benden uzaklastı.

Sizce beni kıskanıyor mu? Bu arada hırslı ve çok saf biri değil.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ister istemez tavır ve konuşmalarından anlaşılır

çünkü kıskanmaya başladığı andan itibaren o eski o deyidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kıskanmasa sen manitanla takılınca o sap gibi kalmak istemez.senden kopuyor bu kız.sen artık onun kafa dengi olmayabilirsin.

0|0
    0|0
    • Yani sence kıskanıyor mu? zaten o bizim yanımızda 3.kişi degil ki sap gibi kalsın. Yani ben erkek arkadasımla özel bulusuyorum onu yanıma almıyorum. Ama soruyor bazen naptınız nettiniz, gerçi bu aralar onu da hiç sormuyor.

• kıskanıyor mu ilemem ama bence artık sen ona göre bir arkadaş değilsin.

• anladım teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• hareketlerinde anlasılır

0|0
    0|0
    • sağol arkadaşım.

• ama beni kıskanıyor falan deme bence. olabilir kıskanabilir. benimde var çevremde böyle. en iyisi uzak durmak. sana zarar gelmesin

• Haklısınız cok teşekkürler.

• ''ilişkiden cıktı ve 1 senedir hayatında kimse yok, teklif yapanda yok'' nerden biliyosun?bence o kizi kiskanan sensin

0|0
    0|0
    • Arkadaşım sen iyi misin? Ben neden kıskanayım. Teklif oldugunda bana anlatıyor çünkü burdan biliyorum, kimseden bahsetmiyor, ben sordugumda da ufak tefek seyler oluyor bazen onu anlatıyor. Konustugumdan anlıyorum yani, bence o kızı kıskanan ben degilim de, bu senin fesat kafa yapın. Sen yorum yapma eksik kal olur mu, sizin gibilerin yorumuna ihtiyacım yok.

• Ha yani sünepe bir sülüğüm diyorsun? İlla yapışıcam. Senden kurtulmam icin illa engellemem lazım yani, laftan anlamıyorsun yani? Yazık, biraz gururlu ol. Acıdım.

• asil ben sana acidim, kiz arkadasim dedigi kisi hakkinda soyledikelrine ban zavalli kalirsin iste boyle tek basina eminim kimse senle arkadaslik yapmak istemiyo :( asil ben cok acidim sana, kendini begenmis

Yükleniyor...