Kapat

Askerde dayak yermiyim?

takla atmaktan çok korkarım hiç atmadım beden dersinden o yüzden kalırdım askerdede atmasam komutan döver mi?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Takla atamazsan 20 tane mekik cezası alırsın.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Eren diye bir arkadaşım var bu sitede, nicki çok uzun etiket yapamıyorum :)
    "Koskocaman göbekli tombik bir şey"dir kendileri, askere gitti o haliyle, o dayak yemediyse korkma sana da bir şey olmaz asdfgh :)

Takla atmak o kadar da zor değil ki, dene birkaç kez evde, yaparsın :)

0|0
    0|0
    • bana 2 metre boyunda iğne vursunlar korkmam ama takla atma konusunda istanbuldan abd ye yayan giderim :D

• Dayak atmazlar. Atarlarsa suç yani komutanın da vuramaz aslında bakma sen komutandan dayak yedim diyenlere. Şikayet edilseydi ceza alırdı. Disko alabilirsin ama veya şiddetli azar işitirsin bilmiyorum. Nöbet falan da kitlerler belki üst üste :D takla atmakta ne var korkma be çok basit. Dene evde korkunu yenmeye çalış.

0|0
    0|0
    • suçmu isterse öldürür raporada eğitimde öldü yazar saçmalama lütfen orası anaocagı degıl bızı kemerle kovalıyordu eskı komutan koşuda arkada kalanın sırtına kemerle vuruyordu

• Ya tamam işte yasak normalde. Bağırır, çağırır, kızar ama dayak atmak işkence etmek yasak. Öldürmek desen her anlamda yasak. @KızarmısBiber

• Askeri rapora karşı geldi Yaz yasak kalkar

• yersin ve öğrenirsin:)

0|0
    0|0
  • yersin:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Taklada ne işin var kardeş dayak diye bir kavram yok askerde ben havacıyım spor namına hiç bişi bildiğim yok. Silahlı eğitim bile bilmiyoruz hiç birimiz. Mebs askeriyim 5-1 Konya 3 Ana jette.

1|1
    0|0
  • Yemezsin heralde tam bilmiyorum.

0|1
    0|0
    • Ama ben yemem heralde :D vertigo var kafaya sert darbe yersem 1 2 hafta ayakta duramayacak derecede baş dönmesi yaşarım

• bu tür sorunun olduğu için yırtarsın :D

• Askere vurmak yasak

1|1
    0|1
  • Askerde hiç takla atani gormedim
    Komando olmazsan sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Askerde takla atmak ne alaka gidince ne kadar farkli bisey oldugunu gorceksin ve evet yiceksin 👍😊

0|0
    0|0
  • komutan subaysa döver

0|0
    0|0
  • başka ceza alırsın dayak çözüm deyil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...