Tarot falının gerçekçiliği var mı?

Arkadaşlar dün bi tarot falcısıyla tanıştım.. benim kafamı karıştıracak bi 2 söz söyledi.. düşüncelere daldım yani.. biraz daha muhabbet ettikten sonra bir gün tarot falına bakayım dedi.. bu falın gerçekciliği var mıdır?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• belki inanmazsın bilmiyorum ama ben şok olmuş etkisinden çıkamamstım bir hafta. gittiğim bir tarot falcısı vardı. ilk defa gitmiştim. ve Yemın Edıyorum hayatıma giren kişileri isimleriyle söylemişti. Okudugum okulun bölümüne kadar ondan sonra korktum birdaha gitmedm falcıya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• fala inanma falsız kalma.. :D ben arada baktırıyorum tarot değilde başka türlü bazen çıkıyor bazen çıkmıyor tamamen tesadüf bence.

0|0
    0|0
    • bende kahve falı ne baktırırım ara sırada baktırdıkta n5 dakka sonra dediklerini unuturum :D yanı oldumu olacakmı olmuşmuydu diye düşünmem :D

• geçen baktırdım çıktııı çocuk bana baktı gözleriylee bu hafta baktırdım sırtını dönüyo dedii sevme dedi bu ümit beni mahvediyor ya :S

• Çok güzel tarot falı bakarım

0|0
    0|0
  • Tam olmasada biraz gercek payi var .bekarken bende baktirmistim bana nasil evlenecgimi anlatmisti ama yanlis kisiyi tahmin etmis.anlattiklari gercek oldu.ama dedigi kisi ile evlenmedim

0|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle yok.Tevafuk sadece.

Geleceği ancak Allah bilir.

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum. Şeytan işi

0|1
    0|0
  • Var tarot bakıyorum ancak tarot kahin değil geleceği göstermez gal falanda değil bu çok karıştırılıyor tarot enerji yönlendirilmesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Adamlar neyin nesi de senin geleceğini matkaplayacak da görecek , kaydırma uytdurma tesadüf yalan dolan ortadan atma salla tut olayından başka hiçbirşey değil, ama çok güzel vergisi dahil para yolarlar , üstüne de kahve fişi verirler.

Tarot ya da diğer fallara inananlara kocaman kocaman hayret ediyorum

0|0
    0|0
  • “Gaybın anahtarları Allah’ın yanındadır. Başkası onu bilemez.”

(En’am, 6:59)

“De ki: Allah’tan başka ne göklerde, ne de yerde hiç kimse gaybı bilemez.”

(Neml, 27:65)

0|0
    0|0
  • Allah akil fikir versin.tarot falini ne yapacaksin eline bir tas al duvara yapistir.yapisirsa dilegin gercek olur.ne bileyim cocuk iste yada zengin olmayi iste oyle yaparsan kesin olur.simdi sana soylediklerim mantikli geliyormu.

0|0
    0|0
  • Hiçbir fala inanmam hepsi yalan :) :)

0|0
    0|0
  • falların hepsi boş ve yalandır

0|0
    0|0
Yükleniyor...