Kalcalar ve bacaklar icin squat?

Kalcalar (popo kaldirmak) ve bacaklar icin onereceginiz bir hareket var mı 😘 yil kadar plates yaptim ama ise yaramadi evde yapabilecegim neler var dambıl gibi spor malzemelerim var

Güncellemeler:
** 1 yil kadar yaziyor orada yanlis olmus arkadaslar **

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Squat kalca ve bacaklar icin uygun spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Butt workout yaz utube'a cikar beybiliboy

1|0
    0|0
    • Beybiliboyda neyin nesi

• Anlamini bilmedigim seyleri kullanmam 1 ordan burdan sacma sapan kelimeler üretipte özenlik kavramina dahil olmak istemem 2 Türkcemdeki kelimeler bana yetiyor buda 3 iyi gecelerr

• youtubeyi aç hakan demiray yaz onun bir sürü videosu var

1|0
    0|0
  • Popo kaldırmak nedir ya? Spor bilgilerime hakaret olur bunun için şunu yap bunu yap desem o nedir ya?

0|0
    0|0
    • Plateste oyle diyolardi bayan hocalar ya da samimiyetten kaynakli birseydir bilemiyorum yoksa mesleginize hakaret etmedim

• Simdi cok sacma bir konudan geldik buraya ama bir ruya gördüm bunu imam gibi birine danismak istedim ama olmadi ben Kurani arapca okumayi unuttum ondan turkce mealinden okuyorum bir gun rüyamda oku emri nida edildi bilmiyorum dedim ama oku 3. ayeti oku diyordu benden arastirdim Furkan suresinin ilk 3 ayetini okudum ama hala etkisi üzerimde birseyler sanki yarim kalmis gibi bir devami olmaliymis gibi hissediyorum

• Bak kardeşim Rüya yorumlamak ALLAH'ın verdiği bir ilimdir ve ALLAH'ın rüya yorumlama ilmi vermediği kimseler ( imamlar , peygamberler ) bile senin rüyanı yorumlayamaz... Şimdi ALAK SURESİ 1 ( Rahman ve Rahim olan ALLAH'ın Adıyla Oku ) 2 (ALLAH İnsanı bir alaktan yarattı ) diye gidiyor ilk ayet... Şimdi kardeşim Kur-an arap ırkına indiği için arapçadır ( FUsillet Suresi 44 ) VE hiçbir mantık almıyor ki Kur-anı ALLAH arapça sevap kazanmak için okumamız için indirmiş olsun... Biz Kur-anı anlamak , öğrenmek , yaşamak ve öğretmek ile görevliyiz ve kesinlikle bunu yapmak için de anladığımız dilde okumamız gerekiyor... Türkçe Kur-anı okuyup anlamaya başlayınca hayatımda değişenleri anlatsam inanmazsınız :)

• 1 yıl boyunca platese sadece oturdun sanırım :/

1|0
    0|0
    • Onu belimi inceltmek icin tercih etmistim faydasini gördüm ama alt kisimda degil

• Dumbell lungens dumbell squat bunlari dumbelle ysp ama dinlenmeden 20 tekrar sonra agirliksiz yap aynisini dinlrn bir kac hareket daha var a resimli gostermeliyim

0|0
    0|0
  • Squat, lunge, komnado yürüyüşü, zıplayarak squat-lunge daha sonra ağırlıkla :)

0|0
    0|0
  • Az ye :D

0|0
    0|0
  • En onemli sey hareketten cok istikrardir

0|0
    0|0
  • (popo kaldirmak) arkdaşım ne güzel spor düşüncen var öyle :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0