Balık etlı bayanlar ve erkeklerın fıkırlerı..

Bu aralar ksde mutlak sorulan sorulardan oldu balık etlı bayanlar ve erkeklerın fıkırlerı.. ve ben rahatsız olmaya başladım bu saçma sorulardan. Sızler ne dusunuyorsunuz? Sızlerın de sevmedıgınız sorular var mı?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Soru başlığını okudum, sorana baktım nasıl yani dedim =))

Sonra içeriği okudum haklısın dedim =))

1|0
    0|0
    • abı yapma Allah aşkına ben oyle bırısı mıyım?

Boylelerını gördukçe kan beynıme damlıyor gerçekten rahatsız oldum. Bır de fotograf lınkı verıyorlar gözumun nuru kaçıyor

• sağol abıcım eksık olma :))

• Sende eksik olma, teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkesin hoşlandığı bir tip vardır

Esas mesele gönül dilini bilmek

0|0
    0|0
  • yapabileceğin birşey yok malesef.sonuçta geçmişe gidersen sorulmayan soru yok ve sitenin bir şekilde birşey yapması lazım .o yüzden de aynı sorular gelebiliyor.can sıkıntısı. bu arada beni tanıyormusun dün ekledin takip ettin iptal etmişsin ?

0|0
    0|0
    • bı cvbını begenmıs takı etmısımdır olabılır yanı...

• korkma yemem sadece eski üyelerden tanıdık mısın diye sordum.

• Her erekek taş gibi hatın sever, bulamayanların tesellisidir balık etli bayanlar : )

0|0
    1|1
    • demek ki ben her erkek değilim :) taş gibisi geldi beğenmedim :D balık etli olsun benim olsun :D

• et varsa sorun yok demektir.

0|1
    0|0
  • kızdan kıza değişir benim için balık etli değişilmezdir kadın dediğin ele avuca gelecek azıcık

0|0
    0|0
  • gençler eğleniyo aralarında kızmıyorum bilakis gelişine yapıştırıyom espriyi :))

0|0
    0|0
  • onlar ne kelime daha neler var nelerrr...:D

0|0
    0|0
  • soru dokunmuş galiba

eaaa

baldırına dolgunsan demek ki

0|0
    0|0
    • sorunun dokunmuştugu yok efendım. Benım mantığıma aykırı durum. kısı balık etlıyse de erkeklerın sevıp sevmemesı neyı degıştırır? kendımızı onlara gore mı şekıllendırcez.. saçmalıktan başka bırşey değıl.

• ben o onca ınsandan bırı degılım. edebım buna musade etmıyor kusura bakmayın..

• eyvallah öyle olmana lafım yok.

ve hatta edebinin ebedi olması dileklerimle

• insan olsun yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• zayıf hatunlara bakıyolla ama balık etli hatunlarla çıkıyolla namızsızlar!..

3|0
    0|0
  • ben bundan rahatsız olmuyorum. en çok erkeklerin penis boyunu şu kadar cm küçük mü şukadar büyük mü kaç olsun istersiniz bilmem ne sorularından bıktım. biri de demiyor ki göbekli sever misiniz (bi kişi sormuştu önceden.) ks de her 10 erkekten en az 3ü soruyo şu boyutu

0|0
    0|0
  • Yolda gidiyordum bana baktı sizce beni seviyor mu ?

1|2
    0|0
  • sevgilinin boyu?

bana baktı,beni seviyor mu?

bilmem kimin evine gitsem ne olur?

sevgilime ne yazsam?

bir de soru başlıklarına bilmem ne 'sorunsal'ı yazıyorlar ya deli oluyorum.

daha çok.. aklıma gelirse eklerim.

0|0
    0|0
  • Yanlıs anlamayın ama burası herkesin istedigini sorabilecegi bir site neden rahatca soramasınlar ki?

1|0
    0|0
  • Balık etli diilim ondan mı bana bakmıyollar acep :D

0|0
    0|0
  • haklsın çok aptalca

0|0
    0|0
Yükleniyor...