Facebookta arkadasinizin kardesi sizi sırf oynadiginiz oyun için eklese ne düşünürdünüz :))

Abimin kız arkadaslarindan birisini ekledim eheuehe :)) Farmville oynuyorm da komsu lazim oldu :)) Kız az önce taniyamadim kimsiniz dedi kıza oyun oynadigi icin ekledigimi ve dunyanin en sacma arkadas ekleme olayiyla karsi karsiya oldugumuzu soyledim bana sorun degil bana da lazim oluyor o oyunda arkadas dedi simdi birbirimizi level atlamak icin karsilikli kullaniyoruz :)) Kız yolda beni gorse yolunu degistirir kanimca sorunlu oldugumu düşünüyordur ben olsam oyle düşünürdüm ama arkadaslarmla iddiaya girdim level atlamam sartti :)) Siz kız yerinde olsaniz ne dusunurdunuz :)) Ha unutmadan kiz benden bir yas buyuk :))

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende oynuyorum, yabancıları ekliyorum ama önce uyrarıyorum sadece oyun için diye, ekliyorlar sıkıntı yok...

1|0
    0|0
  • Facebook hesabımı kapatmama neden olmuş bir davranış

1|0
    0|0
  • Sürekli davet ıvır zıvır yollamayacaksa sorun yok.

1|0
    0|0
    • Ya o da oynuyo abime istek yolluyodu ee abim oynamayinca uyuz oluyodu ben de dedim bari ben ekliyim de o bana ben ona hesabi iste :))

• hımm dfg

beş yıldızı verdim sen üzülme diye :D

• Alıştm artk tek yıldıza :))

Tesekkurler flolololo :))

• direk silerdim facebook oyunlarındanda nefret ediyorum

1|1
    0|0
  • Yürü git l*n derim
    ahahaha çok komiksin ya :)
    Ama bir dahaki sefere kimseyi eig seçme, beni eig seç

0|0
    0|0
  • Sırf oynadığı oyun için eklemiş diye düşünürüm farklı bir şey gelmedi aklıma :)

1|0
    0|0
  • İşime gelir :D

1|0
    0|0
  • beni oyun için ekleyeni oyuna getiridim

1|0
    0|0
  • ne düşünmemi isterdin? saçmasapan soru.

0|1
    0|0
    • Sacma sorular uzerine staj yapiyorum sitede :)) Sen dusunmesen de olur ya verme boyle tepkiler aglarm :))

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...