Drogba ve sneijderin paralarının kaynağı bulundu

Galatasaray camiası son zamanlarda yapılan yıldız transferlerin parasını daha önce bulduğunu açıkladı. link kimse kıskanmasın diyen yöneticiler sizde yapın sizinde yıldınız olsun diyerek basın toplantısını bitirdi

Size sorum bu oyuncular bu zamanda para gönderen arkadaşlar drogba ve sneijdere ortak olmuş mu oluyor?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaşlısın sanırım ama bu tavrınla haklıyken haksız durumuna düşüyorsunuz her zamanki efendi beşiktaşlı duruşunu sergileseniz bu konuda daha çok yandaş bulursunuz bu size bir şey kazandırmaz

not: ben olayın tamamen dışındayım her takımın taraftarı böyle şeyler yapabiliyor ben fenerbahçeli olmama rağmen rıza çalınbaya açılan rıza efendi 2 ekmek bir süt pankartı için utandım ama oluyor işte 3 5 çapulcunun yaptığınuı koca camia ya maledemezsiniz daha sakin olun ltf

2|1
    0|0
    • En iyi cevap.

• çok doğru diyorsunda benimde anlamadığım nokta o alt tarafı 2 adam aldılar biz yıllardır aldığımız yıldızları söylemiyoruz

• Haklısın kardeş,bende bizimkilerin açtıgı para komidinin üstünde pankartını kınıyorum.Aslında %99 zumuz çok kızdı o pankarta.Ama dediğin gibi 3-5 çapulcunun yaptığı,koskoca kulübe mal edilemez

Kızlar Ne Diyor 4

• Ünal Aysal Belçikadaki enerji şirketi Unit Gas'ın Sadece Gebzede yaptığı yatırımın değeri 1 milyar dolar.Artık siz hesap edin Unit Gas'ın toplam değerinin kaç milyar dolar olduğunu.Arkadaşlar ,kısacası Galatasaray başkanı bir dolar milyarderi. Snijder in 7,5 milyon euroluk bonservis ücreti yada Drogbaya verilecek olan 5-10 milyon adamın elinin kiri.Boşunamı dediler Galatasaray ın Abramoviç i diye

2|5
    0|1
  • şıke mıke yok bızde

1|5
    0|2
    • onu sız daha ıyı bılırsınız

• siz önce beşiktaş camiasından özür dileyin sonra sıra bize gelir engellemek konusuna görünce ben senden önce davranıyorum engellesen ne olurki

• sakin olun yahu değermi böyle şeyler için sinirlenmeye alt tarafı takım bunlar

• Gsnin transferleri işsizleri sevindirdi.Kahvede konuşacak iki lafınız oldu.

2|3
    1|0
    • hakikatten yahu sanki türkiyeye ilk defamı yıldız geliyor anelkalar roberto carloslar hagiler Q7 ler gutiler geldi ne olduda bu 2 transfer milleti azdırdı sadece fenerbahçe beşiktaş değil gs taraftarlarıda körüklüyor ama bunu spor bölümüne bakın 2 sorudan biri drogba sneijder

• bu kadar konuşulmasının sebebi Galatasarayın 8. sıradan gelip geçen sezon şampiyon olması busezonda şampiyonluğa oynaması ve takımın şampiyonlar liginde devam etmesidir. Ayrıca takımın komple yenilenmesi takımın başına da Fatih Terim'in gelmesi ayrı bir heyecan yaratmıştır. Ayrıca Fatih Terim'in 2000 ruhunu tekrar yakalayacağız sözünden sonra Drogba, Sneijderi takımımızda gördüğümüzde Şampiyonlar Liginde başarı elde edeceğimize inandığımızdan bu kadar sevinçliyiz.İşsiz değil Galatasaray aşığıyız

• İyi de balım bende gs'liyim.gsli olmayan takım taraftarlarını demiştim.

• o sezon da şampiyon olmuşuz

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• İstediğimiz gibi alırız

2|4
    0|2
    • alın canım bir şey demedik kaynağını açıkladık bu kadar bozulacak bir şey yok

• Yanlış kaynak canım bunlar Sneijderin parası loca satışlarından karşılanacak sırf Galatasaraya bir çamur atim diye böyle bir gereksiz soru sorma ihtiyacını duyuyorsunuz

• Güncelleme: 10:58 02 Şubat 2006 Perşembe beynin ancak bu kadar mı basıyor 7 yıl önce ki durumu gelmiş yayınlıyorsun.kesin ezik fenev taraftarındansındır.tamamen sperm israfından başka hiç bir sey değilsin...

2|4
    0|2
  • Ne büyüksün GALATASARAY.Sizde haklısınız, bu transferlerden sonra kendinizi avutacak bişeyler arıyorsunuz.Bu bizlerin daha çok hoşuna gidiyor.Çok komik oluyorsunuz :D

Milyonlar hiç düşünmeden arkandan geliyorsa doğru yoldasın demektir. ASLANLAR başı dik yürür.

2|2
    0|1
  • mehmet topuz+mehmet topal+orhan şam bonservis bedelleri aldığı ücretler dahil maliyetleri 26 milyon euro

sneijdere+dorogba=28 milyon euro

sence hangi futbolcular daha cazip? ve daha iyi..

0|1
    0|0
Yükleniyor...