Alan değiştirmek istiyorum ama tereddütteyim

11.sınıf sayısal öğrencisiyim. eşit ağırlığa geçmek istiyorum çünkü kötü bir sayısalcıyım. bölümümün bana uygun olmadığını anladım. ilgili olduğum meslekler de eşit ağırlıkta olunca değişim kaçınılmaz gibi göründü.alan dışı tercih yapıp puanımın kırılmasını da istemiyorum. bu saatten sonra mümkün mü bilmiyorum. sizce bu mümkün müdür? ne yapabilirim?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• takma. değiştir gitsin. benimde senin gibi arkadaşlarım vardı. alan değişimi yapanlarda oldu yapmayanlarda. yapmayanlar kazandıkları bölümü sevemedi. yapanlarda genelde ilk yılda bazıları 2. yılda istedikleri bölüme girdi(tabi bunlar psikoloji hukuk için kasanlar) ve mutlular. sen nerde mutlu olucaksan oraya git eşit ağırlıkmış, sayısalmış boşver.

1|0
    0|0
    • haklısın. tişikkirlir sipirmin :))

• evet artık eşit ağırlıktayım

• hadi hayırlı olsun :) ya bir ara baya konuşmuştuk biz seninlede nasıl biri olduğunu bile unuttum :P :) neyse umarım herşey istediğin gibi olur :)

Erkekler Ne Diyor 2

• alan dışı tercihte puan kırılmaz eskidendi o

0|0
    0|0
    • ben şöyle biliyordum; mf tercih edersem puanım 0,15 ile çarpılacak fakat bölümüm dışında bir tercih yaparsam 0,12 ile çarpılacak. böyle bir durum yok mu?

• yok eskidendi onlar. ama tecrübeli biri olarak değiştirme.

• 11 sınıfta alan değiştirirsen, olmaz geç kalmışın başarı yuzdeni aşağılara çeker

0|0
    0|0
    • ben zararın neresinden dönersen dön k�rdır diyenlerdenim :) istediğim şey farklıyken bu bölümde okumanın ne yararı olabilir?

• vala ben hayatın her alnından bir parça biliyorum hemde pro, ama bi b*ka yaramadı ki genelde böle olur, tek bir alanda ilerlemende fayda sonsuz sen bilin vala :)

Kızlar Ne Diyor 1

• 12.sınıfın başında geçilebilir diye biliyorum .Ayrıca artık alan gibi bir şey olmadığından tercih yapınca puanın düşmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...