Osmanlıspor Futbol Kulübü hakkında düşünceleriniz?

Arkadaşlar ben trabzonsporluyum fakat osmanlıspor'un bazen paylaşımlarına bakıyorum baya hoşuma gidiyor :) Bu yıl şampiyonluk yaşamasını çok isterim inşallah'ta olur :)

Bazı yazıları sizlere paylaşayım. Resmi adreslerinden değil ama güzel ve sempatik :)

''Deplasmana giden yeniçeri taraftar grubumuz, 2 ileri 1 geri ulaşım politikası nedeniyle 2 haftadır evine dönememiştir.''

''Yoğun ilgi nedeniyle büyük taraftarımıza yetmeyen stadımızın Yemen ve Kafkas cepheleri yıkılarak genişletme çalışmaları yapılacaktır.''

''Geçen hafta bizim yönetimimize giren Trabzon vilayeti; bu hafta ecdadımız Selçuklu takımı Konya'nın yönetimine girmiştir.''

''Süper Lig'de İtilaf Devletlerinden takım bulunmaması, taraftarlarımızı derbi maçlardan mahrum bırakmaktadır.''

''Zamanında o Lehistan'ı alabilseydik Lewandowski bizde oynuyordu.''

''Milli Takım'a tez vakitte gusül abdesti aldırıla.''

''Yurt dışından satın alınan Goeben ve Breslau markalı takım otobüsleri, Yavuz ve Midilli adlarıyla hizmetimize girmiştir.''

''Futbol-u Aliyye - Osmanlı'ya gol atma densizliğini gösteren Selçuk İnan, maçtan sonra Gülhane Meydanı'nda asılacaktır. Kamuoyunun bilgisine.''

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir anadolu kulübünün şampiyon olmasını bende isterim ama bu sene zor sıralama üç aşşa beş yukarı belli oldu zaten ilk üç değişmez gibi bakalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Takım olarak iyi çıkış yakaladılar

0|1
    0|0
  • Dün de akhisarbelediye sporun bir taraftarinin yaptigi paylasimlar cok hosuma gitti ama insallah sampiyon olurlar diyemiyorum, yapmayin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Forma tasarımları diğer birçok kulüpten daha iyi
    tweet'leri şukusal
    oyunları estetik
    golleri şahane

0|0
    0|0
Yükleniyor...