Size göre aldatmanın sınırları nedir?

Size göre hangi davranışlar aldatmadan sayılır ya da sayılmaz,ve bu davranışlar karşısında tepkiniz ne olur ?İntikam mı alırsınız yoksa sineye çekip devam mı edersiniz...

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle soru farklı ve güzel olmuş. eski sevgilisiyle sohbet eden, ya da daha ileri gidip konuşan kızın yaptığının bence aldatmaktan hiçbir farkı yoktur. sevgili olarak bir şeyler paylaşmış, öpüşmüş, belki de sevişmiş olduğu erkekten "ilişki bitti o benim arkadaşım, dostum" diye bahseden kız bence tilkidir kendini zeki sanıyordur.

onun dışında kendisinden hoşlanan erkeklerle görüşen kız, eksen meraklısıdır, aldatmasa bile aldatmış sayarım, tekmeyi basarım =)

1|0
    1|0
    • teşekkürler bence mantıklı görüşün katılıyorum bunlar tabi erkekler i.çin de geçerli ama erkekler bir ilişkiyi bitirdikden sonra kızlara göre eski sevglisiyle görüşme konusunda daha olumsuz düşüncedeler

• intikam işine giren kız zaten kendini öyle kaptırıyor ki çocuğa tekrar aşık oluyor.

• en iyisi susup köşeye çekilmek

Erkekler Ne Diyor 15

• bilemediğim fısstığım baksak aldatmış oluyoruz. bakmasak kalbinden geçiyor düşünüyorsun diye yine aldatmış oluyoruz. sonrada erkekler duygu olmadan da sevişiyorlar deniyor.

0|0
    0|0
    • evet erkekler daha materyalist kadınlara göre yada öyle görünmeye kendini mecbur hissediyorum sosyal psikolojiden dolayı toplumsal bir dayatma var erkek güçlüdür erkek hissetmez ağlamaz fazla gülmez vs vs gibi

• bunu merak ettiğim için sordumzaten :)

• haydi bakalım :)

• birlikte olduğun kişi dışındaki kişilerle olan tüm yaklaşımlar (duygusal yada fiziksel) aldatmadır bence...ne intikam alırım nede sineye çekerim..aynen biterrrr

1|1
    0|0
  • Aldatmak adam olmayanın işidir.

aldatan kendini aldatır.

her zaman diyorum

İntikam basit insanların saçma sapan bir düşüncesidir.

en güzeli ALLAH havale edip geriye yaslanıp film tadında rabbimin vereceği cezayı izlemektir.

2|0
    0|0
  • benim yanımda içine düşecek kadar bir başkasına bakıryorsa da benim için aldatmış sayılır ve basarım tekmeyi asla sineye çekmem ..

1|0
    0|0
  • anlık piskolojidir bu ne yapacagın hiç belli olmaz yani ama karşılık vermek küçüklük başka şeylerle can yakılmalı bence

0|0
    0|0
  • beraber olduğun kişi dışında biriyle flörtleşmen dahil tüm eylemler aldatma ve karşındaki partnerini aptal yerine koymadır. intikamım ayrılık olur. muhatap almam.

0|0
    0|0
    • ayrılığı taksa zaten başka biriyle flört eder mi boşversene...

• takar takmaz o ona kalmış sen kendine olan saygından ötürü basıp yürüyeceksin

• Sınır diye bişey yoktur.

Yok la ben Kızı seviyorum diyosun karşına birisi geliyor o dakika aklın kayıyor.

0|0
    0|0
  • Aldatmanın sınırı yok yalan bile aldatmadır aslında. İntikam da almam ne hali varsa görsün derim

0|0
    0|0
  • burdan fizana kadar aldatabilir ama 1 metre fazla giderse terk ederimO_o yahu aldatmanın sınırımı olur, durmadan gözü başka yerdeyse, aklı bilmem neresindeyse bu aldatma degilde nedir, illa fiziki bi olaymı olması lazım

0|0
    0|0
  • öyle başıma gelmedi düşmanımın başına gelmesin ama herşeyi bırakıp çekilirdim kendi köşeme

0|0
    0|0
  • başka biriyle öpüşmek dahi aldatmaktır bence, sonuçta başkasından zevk alıyorsun

0|0
    0|0
  • aldatma insan olmakla çelişir ya insan yoktur o zaman yada aldatma diye birşey yoktur...

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ne tığırtım var ne sığıntım aldatma da yookkkk :D

0|0
    0|0
  • meselede orda ben aldatılsam sadece sessiz kalırım ona karşı ama sonsuza dek.

0|0
    0|0
    • ben ce de zaten o ne olduğunu anlayamadığı için kendi kendini yiyecektir içten içe bu da ona yeter

• hmmm zeka kokusu aldım :) hislerine dur diyebilmen senin lehine böyle devam et hakedenleri bulundur hem hayatın hem yanında

• aldatma aldatmadır sınırı olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aldatmanın küçüğü büyüğü olmaz aşka niyet ettin mi gözün sağa sola kaymayacak.. ve bunun tepkisi sineye çekmek değil intikam hiç değmez aynı konuma düşürür.. öyle bi karaktersizlikle karşılaştın mı yapılacak şey belli yolları sonsuza dek ayırmakk

0|0
    0|0
  • Bir bakış bile bazen aldatmadır sınırı yoktur ...

0|2
    0|0
  • eğer sevgilin varken başkasından hoşlanmaya başladığın halde sevgilinden ayrılmıyosan veya bunu sevgiline anltmıyosan orada aldatma başlar bence

0|1
    0|0
  • aldatmanın sınırı yoktur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...