Kızlar, neden sevdiginiz bir erkegi ailenizle tanıstırmazsınız ?

Sebepleri neler olabilir ?

Erkek arkadasınızla öpüsüyor, sevisiyor (masumca), sürekli geziyorsunuz. Anne-babanız, arkadaslarınızın, akrabalarınızın sevgilinizden haberi var, resmini falan da gösterdiniz.

''Nişandan önce ailemle tanıstıramam seni'' lafını neden söylersiniz erkek arkadasınıza ? Ve bir de ''nikah olmadan aynı evde kalınmaz'' lafını.

Bu dinine baglılık değil de adet ve örflerine baglılıktır değil mi ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• sevmiyorsam tanışdırmam..sevmiyorsam evine gitmem..sevmiyorsam son ana kadar vazgeçebileceğimi düşündüğümden araya mesafe koyarım.

0|1
    0|0
    • Tamamen sevmekle mi alakalı ? O zaman sevmiyor beni ?

• bence ideal..daha fazla beklenmemeli..

• Bende öyle düsünmüstüm en ideal yaslar.

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya babamızda kalp ve tansiyon vardır yada sende babamla tanışacak yürek yoktur bilemem.

0|0
    0|0
    • Erkek arkadasın sürekli ''ailenle tanıstır beni oturalım yemek yiyelim beni tanısınlar'' dedigi halde tanıstırmıyorsan sebep ne olabilir. Baban da 10 yıldır spor yapıyor sağlıgı çok iyiyse. Bilse bilse siz kızlar bilirsiniz hadi be :)

• Şu an bende düşünüyorum da.Eğer nişan yapmamıza veya ciddi bi adım atmamıza çok varsa ailemle tanıstıramazdım.Çünkü ailem bunu hoş görmezdi.Tamamen cevresi ve ailesi ile ilgili bi durum..

1|0
    0|0
    • Valla kafanız aynı :) Nişan olur aileler tanısır ailem o zaman ciddi bakar ancak diyor.

• Seni seviyordur bundan şüphe etme bence.Hani olurda ciddi birşey olmazsa o kendini kötü hisseder ailesine karşı.Ayrıca burda ki bi çok insan sevgilisiyle aynı evde kalmayı filan da hoş görmez.Her gün sorular soruluyor,bizde cevap verip,cevapları okuyoruz.Ve hep bu yonde bi yaklasım var.Toplumun kararı bi nevi bu..

• Kesinlikle katiliyorum bunu sevmemesine yormamalisin yuksek ihtimal ailesine mahcup dusmemektendir

• daha sevmiyoruzdur da ondan

0|0
    0|0
    • 2 yıl olmus mesela bir zahmet sev

• sen boşver onu o senle gönül eğlendiriyor ya da ailesi senden hoşlanmamıştır beğenmemiştir

• Tabi tabi

• masumca sevişmek? kdfmdks

0|0
    0|0
  • Sevgilim istiyorsa tanıştırırım.Problem yok.

0|0
    0|0
    • Genelde erkek istemez. Ters mi dogmusum nedir her işim ters arkadas ya

• Evet, genelde erkekler tanışmak istemiyor.Ailemiz sanki zorla bizi ona yamayacakmış gibi davranıyorlar.

• tabulara baglilik

0|0
    0|0
    • Dimi. Çünkü dinine baglı birisi degil 2 yıldır tanıyorum onu. Tabularına baglı demek ki nişan nikah dügün gelenekler gibi.

• hayır degıl ben evlenmeyı dusundugum ınsanı aıleme tanıstırırım onlarda once bır gormek ısterler senınkı garıp

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sanırım öyle bu dediğin gibi yaşayan bu ülkedeki insanlar şayet dünyanın başka ülkesinde doğup büyümüş olsalardı bulundukları toplumun yaşam tarzına uyacaklardı.

Yani insan gördüğü öğrendiği ve bildiği ile yaşar...

0|1
    0|0
  • ben tanoltırmıştım ama o beni tanılmadı ben o yüzden ayrılmayı bile düşünd

m niye beni sevvmiyorsum deye

0|0
    0|0
  • Ben bi erkek olarak ciddi bi ilişki yaşamıyorsak gerek görmem...

0|0
    0|0
    • Kardesim empati mi kurdun ? Yoksa ciddi düsünmedigin bir kızı ailenle tanıstırmaz mısın ?

• eyv dostum anladım öyle tabi. Ama kızlar hep saklar sevglilerini asilesinden sende bilirsin.

• bilirim hacım haklısın...

Yükleniyor...