Drogba Galatasaray'da ne kadar başarılı olabilir?

sizce yeni transfer olan 36 yaşındaki didier drogba galatasarayda ligde ve şampiyonlar liginde nekadar başarılı olabilir?bunu sormamdaki neden drogbanın çinden gelmesi

Güncellemeler:
tm 35 olsun ayrıca galataraylıyım...
tam lan yaşı 35 dedikya of bea ne uzttınız yaş işte siyahi bi oyuncu için özellikle drogba için yaş sorunu olcağını düşünmüyorum ...

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle bir şey var şimdi; afrikalı futbolcular her zaman için fizik ve kondisyon olarak diğer futbolculara göre çok daha iyi durumdadırlar. Drogba milli takımında bile takır takır şuan top oynamaktadır. Bu adam jübilesini bizde yapar diye düşünüyorum ama son bir ihtimal belki katara falan gider diye de düşünmekteyim. Şampiyonlar liginde oynayacak olması onun için bence çok iyi tekrar kendini kanıtlama içinde olursa eğer verimliliği de çok artar diye düşünmekteyim. Ayrıca sneijder, selçuk gibi pasör futbolcularla birlikte oynayacak olması işini daha kolaylaştırır diye düşünüyorum tabi ligimizinde basit bir lig olduğunu hesap edersek çok yararlı olur.

İşin kısaca özeti Türkiye liginde Drogbayı tutacak defans oyuncusu yoktur.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ey aciz fenevliler, 34 yaşındaki bacakları pörsümüş bir dede içinmi korku ve öfke ile bu şekilde iddalaştınız? link Yoksa bacaklarınızmı titredi korkudan?Dürüstçe itiraf edin söz aramızda kalacak kimseye demem :D:D:D

2|5
    0|1
  • Rakiplere saldığı korku bile yeter :) Bence çok iş yapar,durdurulması çok zor olan bir futbolcu

2|5
    0|0
  • Yaşı 36 değil mart ayında 35 e girecek bu bir , ikincisi bu adamın sahada gölgesi yeter .. Bide ben kadıköyü boş geçmez diye düşünüyorum volkana güzel bi frikik beekire de bir öpücük gönderir heralde Drogba bu boru değil

0|5
    0|0
  • Onun ismi kadroda gecior ya, o bile yetter beyaaaa :))

2|3
    0|0
  • İnce belli soda şişesi onalrı bekler.

1|3
    0|0
  • dadam 35 yasinda xD

0|0
    3|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Öncelikle Drogba 34 yaşında..Irk itibariyle yani fiziksel yaradılış ve kas yapısı itibariyle 34 yaşındaki bir siyahi oyuncu,en fazla 29-30 yaşında bir beyaz oyuncuya denk geliyor.

3|3
    0|0
  • Drogbanın Çinden gelme nedeni parasını alamaması ordan.Başarılı olur bence fiziği çok iyi ve çok yönlü bir oyuncu.Sol ayak ,sağ ayak ve kafa hakimiyeti olan bir forvet.

0|0
    0|0
  • Pardon ama burda yorum yaptığımız kişi DROGBA! Eboue pasını Sneijder'e verdi, Sneijder'den Drogba'ya müthiş arapası ve goool ! tehlikenin farkındamısınız? :D

2|2
    0|0
  • sorun çin malı kadar kalitesiz!

sen pis bi' fenerlisin!

36'ymış!

adam 34'ten 35'e girmek üzere o kadar!

2|1
    0|0
  • İstatistiklere baktım, adamın sadece sol daşağı 3.5 kiloymuş. Sahada gezinse de olur.

1|1
    0|0
  • Valla çok güzel oldu. Ama beni düşündüren burak umut ve elmandere ne olacağı ben hepsini çok seviyorum çünkü =(

0|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi için alınmış futbolcu çok üst düzey forvettir ama ne kadar başarılı olabilir bilmiyorum çok ama çok gerekli bir transfer değil forma satsın :) gs gelir elde etsin maksat kamuoyu oluşturmak bence schalke maçını geçirsn en büyük katkısı o olur. :)

0|0
    0|0
  • bilmiyorumda aga fatih hoca drogbanin dotune basina baksin iyice made in china yaziyomu.. cinliye guven olmaz herbokun cakmasini yapiyo herifler zenci birisini drogba sekline sokup 1 liraya kakalamis olabilirler

0|0
    1|0
  • fenerliler ağlamasın bir zahmet.kadiköyde yine kupa kaldıracağız hazırıklı olun

1|2
    0|0
  • yedekte olması bile GS imajını artırır

3|0
    0|0
  • arkadaş adam 34 yaşında her gün bir yaş büyütüyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Kadıköyde FB gol atsın yeter koca sezon bişey yapma sa da olur :)

2|1
    1|0
  • mutlaka başarılı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Bu DRObgalı Ve SNejderli GS eğer Fb'ye Burda 2-3 fark atamazsa 1-2 gün sürekli Gs ile ilgili sorualr sorucam emin ol:) Yaşasın Fenerbahçe.

0|0
    3|0
  • Türkiye kupasında 2-3 lig takımlarına karşı oynatır belki sinyor terim.

0|0
    1|0
    • Türkiye kupasından elendik biz kardeş :D

• Geniş düşün yaşlılıktan ölmezse seneye belki oynar ama o kadar umutsuzsunuz önümüzdeki sezonu göremeyeceğinden.

• bacakları bile pörsümüş :D

0|1
    4|2
Yükleniyor...