Sizce neden böyle davranıyor.....?

biri var neredeyse 2 senedir bakışıyoruz beni görünce heycanlanıyor hissediyorum hatta bikere onu izlediğimden haberi yoktu gözleri sürekli beni arıyordu en sonunda uzun bi bakış attı sonra telle oynamaya başladı..sürekli bakıyor ama bakmıyormuş gibi davranıyor sizce aşıksa neden ve neyi bekliyor ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ruhunda ve hayallerinde iyice büyütüyor..sonra elde ettiğinde varacağı tadın hazzını lezzetini çıkarsın..ayıkünmüüü

0|0
    0|0
    • 2 sene

• bence o daha yakışıklıı

• o zaman çirkin olduğun için düşünüyor ve karasız kalmışş..hani başkası olmazsa acaba mı diye

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 sene cok be kardesim birak onu ne ona umut ver nede o sana umut versin bi insan sevdigi halde nasil gidip selam bile vermez madem cok utaniyor en azindan facebooktan tanisip utangicligini giderene kadar konussun onuda yapmiyorsa birak derim.

0|0
    0|0
    • haklısın

• nasıl öğrenebılır konusmusluğumuz yok ve ortak arkadasımzda yok

• ayni sinifta misiniz ayni siniftaysan anlamadigin bir soru vs varsa yanina gidip merhaba sen sundan anlar misin vs vs diyip konuya girip arkadas olmayla baslayabilirsin en azindan cocugun utangacligi gecer eger hayla sana karsi bakip birsey demiyorsa o zaman o isin olmasi zor gibi gozukur ikinizden biri azda olsa cesaretli olmaniz lazim.

• iki senedir bakışıyorsanız yetersiz bence bi iki sene daha bakışın bakalim sonra bakarsın oluruna

0|0
    0|0
    • ciddimisin neden koskoca 2 sene

Kızlar Ne Diyor 1

• anlaşldı adam bayağı utangaç. hiç konşmuyo musunuz?

0|0
    0|0
    • hiç konuşmuşluğumuz yok dün çalıştığım yere geldi kapıdan baktı bende bakınca kaçıyor 24 yasında utangaçmıdır sence :)

• aynı okulda değiliz okul bizden geçti aynı kasabadayız sürekli karşılasıyoruz

• hııı o zaman başka.. sizin için yapılabileck bişy yok :D

Yükleniyor...