Burak Yılmaz Galatasaray'dan ayrılacak mı?

ne kadar dogru boyle bı futbolcuyu yedekte oturtmak gol kralı olan sastım derbıde nasıl yedekte otururur link

satasmadan duzgunce yazın yazıcaksanız yoksa yazmayın rakıp takımlar..Burak Yılmaz Galatasaray'dan ayrılacak mı?

0|0
4|19

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu haber foss..bir maç klübede oturdu diye bu söylemleri yapmıycak kadar profesyoneldir diye düşünüyorum.Eğer klübedeyse vardır bir sebebi umut ve elmanderide motive açısından oynatmıştır klübede körelicek adamlar böyle zengin bir kadroyu yönetmek idare etmek kolay değil herkes formasının kıymetini bilsin diye yapmıştır belki.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir futbolcunun son durumunu en iyi bilen kişi teknik direktörüdür.O yüzden Fatih Terim, Burak la ilgili ne düşünüyorsa bende buna saygı duyarım.

2|4
    0|0
  • Bir Gs li Olarak Burak Yılmaz'ın Elmander,Umut BULUT kadar efor harcadıgına inanmıyorum..Samimi bulmamaktayım.Engin,Umut,Semih,Elmander aşirı şekilde koşmakta vede profosyonelce davranmaktalar.Bence ıyı bır fıyat gelırse satılmalı.Valencıa, ya da ıng lıgıne gıtsın.Zaten Drogba geldı.Forma kapamaz gıbıme gelıyor 1 hafta içinde satılırsa sasırmayın.Ts aramızı açtı bir şekilde.Pra kazanacaksak satın gitsın.Sabrı vede Aydın YILMAZ'ıda

0|1
    1|0
    • ask olsn kanka cok kırdın benı:)

• Hımm

Sempatık,tatlı bir insan ,

Aldıgı her kuruşu hakedıyor.

Durmaz O...

Bu sezon chelsede...

Sınan BOLAT da gelebılır Cımboma..

• bılmıorm:(

• Terimin kararlarini sorgulamak bize düsmez oturtuyorsa vardir bildigi.Sonucta teknik direktör o ancak iyi bir paraya satilacaksa satilsin derim sonucta bir kazanc elde ederiz.

1|0
    0|0
    • tamamda yedekte oturmasıda sacma aykut kocamanın kararlarını nıye elesıtırıolar tamam fatıh hoca bı tane ama onunda elbet hatası vardır

• kontejan dolasıyla kalır tahmin ediyorum drogba ve seneijder gelince yabancı sıkıntısı yaşar galatasaray o yüzden elindeki türk oyuncuları kaybebetmemesi gerekir

muslera ebue ulfaluji(danny)sneijder.amrabat melo 6 oldu bile forvet mecbur türk olmak zorunda

0|0
    0|0
  • Yüksek bir bonservis bedeli gelirse satılabilir diye düşünüyorum.Bence satılmamalı.

0|0
    0|0
  • olabilir parasını alıyorsa sesi çıkmıyordur bu yüzden.

0|0
    0|0
  • Sanmam en azından sene sonuna kadar bizde...Burak lazım bize,Fatih Hoca göndermez onu...

1|0
    0|0
  • sanmıyorum sezon sonu belki bi ihtimal satarlar .ama Fatih hoca daha yararlanacaktır ondan...

1|0
    0|0
    • yanı sımdı burakı sev sevme dogru sole adam nasıl yedekte oturtulur anlamıorm f nasıl o varken sabrıyı alırlar yada meloyu bole sacmalık duymadım gormedm

• ıns arkafasm:D

• sen Real Madrid 'de kimler kimler kulube de oturuyor biliyormusun? (:

futbolcu yeri geldiğinden kulubede oturacak. hem o Burak Yılmaz'dan var ya bir yol olmaz bence

0|0
    0|0
  • Burak yılmaz ne kadar iyi tartışılır ama Umut Bulut'un bonservisi alınmalı

0|1
    0|0
  • dur ünal aysalı arayıp soruyum :)

0|0
    0|0
    • ya gastede cıkmıs fıkrını sole sacma sapan konusma

• 12m avro ve üzeri bir teklif varsa eğer hemen satsınlar derim.

1|0
    0|0
    • ee goller ne olcak

• Benim hiç dokunmatik telefonum olmadı:( vurma yüzümüze:)

• hee ayrılacak sonrada sana varacak

0|0
    0|0
  • Ayrılacagını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle ewet.. Allah yolunu açık etsin..

0|0
    0|0
  • karaktersiz , işi gücü artistik olan özenti herifin teki drogba bastonla bile ondan iyi oynar

0|0
    0|0
  • Zamanında ispanya gol krallarını bile gördü klübede çekirdek çitlerken bu ülke burakta nesi.

0|0
    0|0
    • tamamda fıkrın nedır ?

• Hiçbir oyuncu vazgeçilmez değildir ve esas forvet geldi gs ye drogba dede yaşlı filan ama ölüsü bile iş yapar onun kişilere takılma.

• bılmıorm bakalım gorcez umarım gs ımıza hayırlı olur

• var öyle bir söyletti sonuçta drogba geldi yani ama net bi konu değil :)

0|0
    0|0
  • Burak yılmaz ile Umutu bize verin DRobga size kalsın. Yaşasın Fenerbahçe.

0|0
    1|1
    • :)) vermeyız:D

• bakalım gorcez ne olcak burak bı degerdır tamam her hareketını onaylamıorm ama basarılı

• burak zaten sizdeydi bir ara,gökhan ı alırken eşantiyondan vermiştiniz trabzona :D:D

Kızlar Ne Diyor 3

• fatih terim korkmuş burak yine kendini atarsa ceza sahasında diye o yüzden oynatmamış.meloyuda bir dahaki derbide oynatmayacakmış tükürmesin diye.

0|0
    3|1
  • Büyük takım olmanın farkı bence

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...