Koç kadını Yengeç erkeği nasıl olur?

ben bir yengeç erkeğine aşık oluyorum acayip dererece kırıcı( gerçi kırdığı kalbide iyi tamir ediyor) çok güzel gözleri oluyor çok güzel bakışları var bu erkeğin. ona bütün şevfkatimi verevilirim o kadar çok seviyorum. ya bir iyi bir kötü oluyor anlamdım gitti gerçi kötü olduğu zaman bile artık kendimi teselli etmeyi öğrendim. ben o mutlu olsun istiyorum nasıl mulu edicem anlamdım. ama ne olusa olsun ben onu çok seviyorum kendi mutluluğumdan bile çok seviyorum... 3 şiir yazdım uğruna seviyorum işte neyapayım kendimi alamıyorum... ben bir koç kadınıyım... canımı istediği kadar yaksın umurumda bile değil çölde susuz kalır gibi, serap görür gibi seviyorum onu... dost gibi, baba gibi, aşk gibi adam o. o beni üzssün isterse...bide koç burcu kadınları yengeç erkeğini sevmez derler külliyen yalan... ben onun için inatçılığımı bir kenara koyar boyun eğmesinide bilirim...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yengeç burcundanım ben.

Asabiyet vardır,anlıktır

Özur dilemesını bılır

Evcılmendır

Sadıktır

Alişverişi sever

Cınsellıgı sever,

Su burcundan oldugu için deniz hayranıdır

Duygusaldır,

İlgi sevkat ,masaj yapılmasını ister..

İnşallah mutlu olursunuz kardeş.Unutma :TAVİZ TAVİZİ dogurur...İlgını şevkatini ver,abartma...

0|0
    0|0
    • Anladım Peki Sen Koç Bucu Kadınlarını Nasıl Bulurusun? Nasıl İnsanları Yanı Biz?

• Allah tüm insanların önünü açsın arkadaşim değil mi?

Sizede tüm kalbımle mutlu olmanızı istediğimi bilin .Lütfen...

Zaman zaman sormak istedıgınız bırşeyler olursa seve seve dostça ,arkadaşça cevap vermek isterım.Nacızane dilim döndüğünce ..selamlar başkentten

• Eyvallah Kardeşim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• öyle böyle olmaz

0|0
    0|0
  • yengeç koç kadınını mutlu edemez!

0|0
    0|0
  • koç erkeğide kadınıda iyi oluyormuş bende koçum burçları pek bilmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1