Ofsaytın ne demek oldugunu biliyomusunuz?

ofsayt ne demek bilmeyen var mı bir hassa kızlar :DDD

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• A ve B takımı oyıncuları olsun. B takımı hücumda iken (A takımı ceza sahası) B takımındaki bir oyuncunun top ayağından çıktığı andaa diğer B takımı oyuncularından biri herhangi bir A takımı oyuncusundan daha yakınsa kaleye ve topa hareketleniyorsa pozisyon ofsayttır. Pasif ofsayt geçerli değildir şu an o yüzden eğer hareketlenmesse oyuncu o pozisyon sayılmaz. Bu arada çok yorgunumyanlış yazmış olabilirim kontrol edemiycem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hanımlar :
    Elinizi yıkadınız krem sürdünüz tam odanız geçtiniz
    Anneniz bağırdı : Kızım bulaşıkları yıka budur ofsayt sizin anlayacağınız dilden anlattım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ofsayt oyuncunun kafasının, vücudunun veya ayağının herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olmasıdır. Kollar bunun içine girmez.

0|1
    0|0
  • rakip takımdaki kaleci hariç tum oyuncuların arkasında bir oyuncunuz varsa ve ona pas atarsanız ofsayt olur :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum alışveriş esnasında ödeme yaparken arkadan biri geliyormuş o siranizi aliyormus vs gibi bir örnek verdiler ama çok saçma.

0|0
    0|0
    • anlayabilsen keşke . :D o zaman saçma gelmez size :)

• Ofsaytin tanımını okudum hala saçma geliyor :) futbolda eline ayağına vs nasıl hakim olucak insan koşarken onu mu hesapliyicak mantıksız geliyor hala :)

• Tabiki biliyoruz, kızlar bilmeyecek diye bir kuralmı var ya.

0|0
    0|0
  • Biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Biliyorum

0|0
    0|0
  • Ofsayt o kadar kolay birsey olsaydı yan hakemler her hafta hata yapmazlardi, önce onlar iyi öğrenmeli :)

0|0
    0|0
  • Futbolda hucum eden tarafın karşı ceza sahasında bulunan bir oyuncusuna aynı takım oyuncusu tarafından atılan pas anında hucum eden oyuncunun savunma eden oyuncuların onunde olması durumudur.

0|0
    0|0
  • biliyorumda anlatamam hacı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...