Sizce FB'liler verdikleri sözleri tutacaklar mı?

link

Hiç sanmıyorum ama :))

Güncellemeler:
link Bu da oldu :D

0|0
1428

En İyi Erkek Görüşü

• içlerinde var *bnelik... ama onlara iyi bir haberim var,artık o tuhaf şeyleri sokmalarına gerek kalmayacak çünkü duyduğum kadarıyla 34 Drogbanın sadece yaşı değilmiş :))

4|8
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 27

• Bunlar da sokmak için bahane arıyorlar

1|7
    0|1
  • Bi taraflarına bişey sokmaya ne meraklılar yahu, hatta online ortamda böyle br fenomen başlattılar, taraftarın dinamiklerine bakar mısnız, g*tümüze bişeyler sokucaz çatısı altında toplanmışlar, bravo. neyse az beklesinler Drogba gelince sokar..asdasdasd

2|0
    0|1
  • link doğuş abimiz benim yerime herşeyi açıklıyor :D etmek isterdim ama edemiyorum cünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum :D haha :D

1|2
    0|1
  • o.O' oha .. ne salaklar var.. bence yaparlar , zaten niyetlenmişler belliki ..

2|3
    0|1
  • yaw bu lınk ve yazısmalar gercekse yıllardır i*ne fener diye diye adamları sonunda i*ne yaptık...

3|2
    0|1
  • hahahahaha :D ben bunların top oldugunu bılıyordum ee zaten bunları bu hala de gs getırdı yazık ezıkbahcelılere :D

2|2
    0|0
  • delikanlıyız diye ortalıkta dolaşıyorlarsa sözlerinide tutsun tabikide aptallar :)

1|4
    0|0
  • yalnız bazıları bu olayın ilk gs taraftarıyla başladığını bilmiyor yada unuttu galiba

kaşık mevzusu dersem anlaşılır heralde :)

0|0
    0|0
  • bunların artık atmasyon olduğunu düşünmeye başladım sneijder geldikten sonra 34 yaşındaki adam çinden mi gelmicek ve giderek daha iddialı cümleleri kimse kurmaz bence :)

0|0
    0|0
  • :D :D :D sokakta bunları görürseniz. ibretlik diye bakın bunlara. Galatasarayla şaka olmaz. bi arada uefa kupasını alırsak stadyumu g.tüne sokacaklar wardı. hepsine geçmiş olsun girdi :)

2|1
    0|0
  • 2-2 mi vay anasını

0|1
    0|1
  • haketmiş bizim salak adamlar :D s**sunlar şimdi herşeyi k**çlarına :d

2|2
    0|0
  • Linke tıkladıktan sonra koptum desem yeridir:)

2|1
    0|0
  • fener fener olalı bu kadar şişe yememıstır hayatında yemın ederım :D ne kadar bıblo kultabagı bılumum boru damacana şişe varsa fenerbahcelıler pıyasadan toplamıs hepsını :D

0|1
    0|0
  • büyük lokma ye büyük konuşma

2|0
    0|0
  • phuahahahahha ezik şikeciler :D

2|0
    0|0
  • fb 5 gs ye 10!alayına çarşı

0|1
    4|8
  • o twtter hesaplarını donsursunlar bence

1|0
    0|0
    • Çoktan dondurmuşlardır. Ama arkadaşlarına yeterince rezil olmuşlardır şimdi =)

• Özellikle pimaş boru ve tasarruflu ampül muhabbeti iyiymiş:D Ama yapacaklarını sanmıyorum:D

0|1
    0|0
  • Sokmaktan başka bildikleri birşey yok anlaşılan :D

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 14

• ayyy alemsın canım guldurdun benı 5 yıldız verıorm sana supersın

2|3
    0|1
  • Bekir' den belliydi felan.

3|4
    0|1
  • Fenerlilerden özellikle cevap bekliyoruz :D

1|4
    0|1
  • Biride ultras fener yazmış,özentiye bakarmısınız :D

1|2
    0|0
  • 5 yıldız..

3|2
    0|2
  • sdgahdgahdgadhsashg

0|1
    0|0
  • Güncelleme. Hahahahaha.

0|1
    0|0
  • Sinirlendim sadece.

0|0
    0|0
  • link ilk ben açmıştım bu konuyu diyorum :))

0|0
    0|0
  • bişey anlamadım

0|0
    0|0
  • Soran arkadaşım işin çok zor,bu soruda enaz 3 tane süper cevap var :)

1|0
    0|0
  • fenevliler; Ağlayıp zırlayacağınıza yada elinize geçeni kendinize ittireceğinize gidip saraçoğlu stadını şimdiden hazırlamaya başlayın.Geçen seneki gibi bu senede kupayı orda alacaz,havası iyi geldi kadıköyün.Hadi bakem,bırakın cam bibloları,soda şişelerini doğru stada gidin hazırlıklara başlayın.Bir eksik görürsem Drogbaya söylerim valla.Biliyorsunuz 34 ! yaşında o hemde zenci,ona göre haaa !

2|2
    0|0
  • 12 mayısdaki kupadan sonra yer kalmış olcağını sanmıyorum ama face resmine koptum :DDDDDDDDDDDDD

1|1
    0|0
  • uff bunlar cok salak ya

1|2
    1|1
Yükleniyor...