Boy uzatmak hakkında bildiklerinizi yada yaşadıklarınızı paylaşır mısınız?

Selam evde 17 yaşına girmek üzere olan bi kardeşim var boyu 1.75 şu aralar boyuna çok taktı geçen bi kür mü ne duymuş çemen otlu filan bişey her tarafına onu sürdü ev leş gibi koktu tabi bi işede yaramadı şimdide şu kimi boy uzatma tabanlığına taktı kafayı bir sürü para verip o saçma şeyleri almadan siz bi yardımcı olsanız yani bu yaşınıza kadar çabalayıpta uzadığınız teknikler bilgiler var mı?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• doktora gitsin açıksa uzar yoksa uzamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Süt içsin , basketbol oynasın , genler kısaysa zaten uzaması beklenemez ... Boşu boşuna gereksiz masraflar yapmasına hiç ama hiç gerek yok :/

0|0
    0|0
  • Benim boy 1.58 ben takmıyom. Bence yaptığı çok saçma. Annem bana sürekli baskı uyguluyo :) söyledikleri şunlar ; kıvırcık ye, nesquikli süt uzatıyomuş boyu bak, geçerken kapıların üstlerine zıpla, hep süt iç yoğurt ye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• uzun boy yapısal olabilir. ben 188 boylarındayım ve bir şey yapmadım. kardeşim de bana yaklaşıyor boyda. ama şöyle derdi arkadaşlarım günde 5-10 dk bir şeyden ellerinle asılı kal. uzar heralde. boy uzamasa da el uzar :)

0|0
    0|0
  • dostum saçmalamasın bende o yaşta o boydaydım sonra kendiliğinden 20 ye kadar 1.80 oldu basket oynasın abuk subuk şey yapmasın oluruna bıraksın

0|0
    0|0
  • Basketbola yazılsın.

0|0
    0|0
  • Boy %99 genetiktir

0|0
    0|0
  • groft hormonu kullansın..vakit daralıyor..

0|0
    0|0
  • oha çemen mi sürdü ahahahahh

0|0
    0|0
    • çemen otu hemde zeytin yağlı :(

• Kimi adlı tabanı arkadaşım aldı verdiği para boşa gitti çok pişman oldu, sakın almasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...