Vitor Pereira gitmeli mi kalmalı mı?

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira gitmeli mi kalmalı?

• GİTMELİ
    80% (8)67% (20)70% (28)Oy Ver
  • KALMALI
    20% (2)33% (10)30% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Şampiyon olacak takım nasıl 2-0'dan maç puan veriyor aklım almıyor diyor.
    Bizim de Van persie'yi nasıl oynatmadığı aklımız almıyor.
    Gitmeli demiyorum ama suyu artık ısınıyor.

0|0
    0|1
    • dünyanın her yerinde var bu örnekler de vitor için daha erken acele etmemek lazım anında başarı bekliyoruz o yüzden bir sürü para harcayıp biçok teknik direktör değiştirip çar çur ediyoruz herşeyi

• Dediklerin de haklısın ama 7 hafta oldu lig başlayalı, artık bir takım şeylerin oturmuş olması lazım. İsmail kartal dönemin de bile daha çok pozisyona girebiliyorduk.

Kızlar Ne Diyor 6

• İyi takımlar her zaman şampiyon olmak zorunda değil bence zaman verilmeli hataları var ama farkedecekdir yabancı takımlar bir teknik adamla 10 yıl çalışıyor bizimkiler sezonda iki tane değiştiriyor ya birisini getirin kalsın adam gibi

0|0
    0|0
  • O adamın tipine baktıkça gülüyorum.

0|1
    0|0
  • Adamın daha yazacakları var, tarihemi kağıda bilmem :) Şaka bir yana da Fenerbahçeye zarar verdiği kesin.

0|0
    0|0
  • Hocalarin hocasi ersun gelecekse gitsin 💓

Ersun Yanal gelsin söz ona harem kuracaz :(

0|0
    0|0
  • tanımıyorum

0|0
    0|0
  • bu adam bu tkmda kalırsa 3. bile hayal vitor gitmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• "Hocaların takımlardan nasıl ayrıldığına bakın", onları iyi tanımış olursunuz cümlesine bu günlerde daha çok katılıyorum. Pereira'nın, ayrıldığı her takımdan sorunlu ayrılması bir yana, hocanın deneyimi ve yetenekleri hakkında ciddi soru işaretleri iyice belirmeye başladı. Şimdi her iki senaryoyu da bir düşünelim.

1. İhtimal;Milli takım arasından sonra, takım üst üste puan kayıpları ve olası bir iç sahada Galatasaray mağlubiyeti alırsa, yönetim kurulu Pereira'nın istifasını "bağıra bağıra" ister. Hatta o hafta, yerden yere vurulan Galatasaray, alacağı bir galibiyet ile liderlik koltuğuna dahi oturabilir. Bu durumda, Pereira ya gider, ya da kalıp devre arasına kadar kötü gidişatla ülkeyi ve ligi iyice tanımış olur. Takıma kondisyon yükler ve takım ligi en kötü ilk üç sırada bitirir.
    2. İhtimal;Milli takım arasından sonra, Pereira sakat oyuncularında dönmesiyle, iç sahadaki derbide, ve geri kalan maçlarda iyi oynatıp, derbi galibiyeti ile ortamı sakinleştirip zaman kazanabilir. Bu da, ona devre arasında yükleme yapma ve takımın kondisyon sorununu çözme fırsatı verir.

Pereira, giderse, sezon ortasında sizin dünya çapında bir hoca bulmanız cidden çok zor. Bulsanız bile, gelen hoca size tuzlu geleceğinden, hocayı başarısızlık durumunda kovma şansınız olmayacak çünkü, sözleşmesinde yazan parayı tazminatla çatır çatır alıp gidecek. Eski hocalarından, şu anda Fenerbahçe'ye geri dönmeyi isteyen bir hocanın da olmadığını düşünürsek, kendini dinlendirmeye almış Ancelotti, Klopp gibi teknik adamlarda kesinlik olmayacağından gelecek en iyi hoca Pereira kalitesinde olacaktır.

Kısacası, şu konumda hoca göndermek akıllıca bir iş değildir. Çünkü, takımı bu hoca kurdu ve antrenör personelide hocayla beraber geldi. Eğer, yeni bir hoca gelecekse, tüm personel büyük ihtimalle gider, bu bile başlı başına bir sorun.

Taraftar, mutlu değil ama sabretmekten başka da bir şansları yok. En azından sezon sonunu görmelidir, Pereira. Ancak, bu sene de şampiyon olamazsa Fenerbahçe'de yer yerinden oynar.

0|0
    0|0
    • Bu arada, sanırım yanlışlıkla ankette,"gitmeli" seçeneğini işaretlemişim, oradan bir kişi silip,"kalmalı" seçeneğine bir kişi fazla gibi düşünün. En azından benim görüşüm bu yönde.

• Kalmalı...

0|0
    0|0
  • Bizim için kalması iyi ama takım adına gitmeli

0|0
    0|0
  • 2-0 onde oldugu maci 2-2'ye getirtip rakibiyle puanini paylasan adam gibi adam

0|0
    0|0
  • Şimdi adamın karıyerıne bakınca iyi adam yanlız 2-0 yenılırken 2-2 yapıp

2-0 yenerken 2-2 bıtmesı taraftarı cıldırtır

beklentı büyük adamdan

Turkıye ye alısma donemıme de var adamın

o kadar transfer yaptılarkı kımı oynatacaıgını bılemıyor adam bı bakıyoruz bır hafta bırı dıger hafta bırı ıster ıstemez dıger oyuncularda alısamıyor

ama yavas da olsa ılk 11 sekılenıyor

İsmail hoca gercekten iyidi bızı 2. yaptı helede hıc vıtor kadar tecrubesı olmadıgına ragmen

sımdı taraftarlar bunu gozel alarak dıyorkı oyleyse bu adam bızı 1. yapacak arkardas dıyor

bu kadar transfer ıcınde saglam savunam alsaydık daha guzel olacaktı

bunu her zaman dedım her zaman dıyecegımde

Fener kımı alırsa alsın eskı Fener bır daha gelmez arkadas

2008 yıllındakı fener 2009 yıllındakı Fener o yıllardekı Fener ben o kadroyu hıc bır kadroya degısmem

0|0
    0|0
  • Daha cok erken ne cok seviyoruz t. d degistirmeyi.

0|0
    1|0
  • bence gitmeli

0|0
    0|0
  • Aziz bey gitsin rici idicim

0|0
    0|0
  • ben beşiktaşlıyım gitsin p**evenk :D takım kendi kafasına göre takılsın :D niye sıkıyo futbolcuları :DSF

0|0
    0|0
  • gitmeliii

0|0
    0|0
  • Akhisar bunu hep yapıyor ama :)

0|0
    1|0
  • Çakma Morinho kılıklı herif

0|0
    0|0
  • gitmeli...

0|0
    0|0
  • Herşeyin dünya starını aldınız
    Ama Pereira kim anasını ya , al Arsene Wngeri

0|0
    0|0
  • kalmalı, çok işimize yarıyor

0|0
    0|0
  • Vitor pereira diye yazılır adam diye okunur. kalsın da bu sene yine biz şampiyon olalım

0|0
    0|0
  • ŞAmpiyon Beşiktaş be abi, inşallah :)
    Ama Pereira iyi yönetemiyor bence evet..

0|0
    0|0
Yükleniyor...