Insanların size karşı olan ön yargılarını yıkmak için ne yapmak gerekir?

insanların gözünde farklı birine dönüşmek için, artık eskisi gibi olmadığını belli etmek için ne yapılabilir?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ön yargı kırmak çok zordur. Bunu yapabilmen için ön yargısını kırmak istediğin insanla uzun süre konuşma uzak dur ondan. Daha sonra karşısına bir şeyler başarmış olarak çık, ilgilendiğini bir konuda en iyisi ol yani. Bu arada kesinlikle değiştiğini direk söyleme, bunu hareketlerinle göster. Sözlerinle bazen onun aklında küçük şüpheler bırak. Seni merak etsin. O merak ettikçe de seni tanır, ama şunu unutma: Bu çok uzun, sabır, dikkat ve emek isteyen bi süreç. Ve bu sürecin sonunda kesinlikle ilk intibada senin hakkında edindiği izlenimleri yok edemiyeceksin sadece onlar uykuya yatacaklar. Yıllar sonra uyanabilirler, o zamanda her insanın değişebileceğini kendisinin de zamanla değiştiğini anlatıp ikna edeceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hiç öyle bir kaygım olmadı bana karşı ön yargılı olduğunu görürsem ön yargılarını çoğaltmak için hareket ederim zihtirsin diye

0|0
    0|0
  • bana karşı ön yargılı olanlar beni çekemeyen i*neler!

0|0
    0|0
  • insanlara 5 sana 15

0|0
    0|0
  • Sendeki değişiklikler eğer gerçek ve kalıcıysa zaten zamanla ister istemez farkedecekler.

0|0
    0|0
  • inan bana fayda etmiyor.ben ne denediysem bana karşı önyargıları değiştemedim.açıkçası bende bıraktım zaten değiştirmeyi

0|0
    0|0
  • Durumdan duruma göre değişir. Mesela sence, sen aslında nasıl birisin ve nasıl algılanmaktan şikayetçisin?

0|0
    0|0
    • hassas ve duygusalım ama ara sıra sert çıkışlarım olabiliyor. insanlar ne söylersem ters algılıyorlar bu yüzden. ha bir de beni cepte görüyorlar çoğunlukla. pek ilgilenmiyorlar falan yani.

• İnsanlar neden her sözünü ters anlasın ki? Belki sen anlatmakta zorlanıyorsundur. Kendini daha iyi ifade etmeye çalışabilirsin

• Önyargılı olanlar ile konuşmanız lazım, hareketlerinizde değşiklikleriniz belli etmeniz lazım. ne kadar anlamasalar da sen kendin gibi olup yaşaman lazım. elbet bir gün anlıycaklardır.

0|0
    0|0
  • kımse ...imde diil

0|0
    0|0
  • başka insanlar göre yaşamak yaşamdan zevk almanıza engel olur.

0|0
    0|0
  • fizik muhendisi olman gerekir, yada bir daha ki ilk intibada ilk seferinde ki gibi acemi davranmazsan farklı olursan olabilir

0|0
    0|0
  • Bir kız vardı ondan hoşlanıyordum herşeyim çok iyiydi harikaydım sadece biraz göbeğim vardı istemedi beni bende bol bol süpriz yapmıştım ve duygusallığımı kullanarak kalbini çalmıştım :)

0|0
    0|0
  • eski alışkanlıklarından vazgeçtiğini her fırsatta ona hissettirmendir

0|0
    0|0
  • salla insanların ne dediğini çok umursarsan yaşayamazsın

0|0
    0|0
  • beni tanımaları gerekır oncelıkle

0|0
    0|0
  • seni tanımasına izin vermen gerekir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bazılarının kafa yapısı eski. odun kütük vb şeyler. ama onlarda inat oluyorlar. onlar inatsa ben daha da inadım. onlar kalsın kaldıkları yerde ben ve globalleşen dünya değiştikçe ezikliklerini anlayıp ön yargılarını kendileri sıyırıp atacaklar üzerlerinden. umrumda olmaz en yakınım bile olsa meyveleri yemek icin acılarına katlanırım. ama istediğimi de yaptırır umursamam. bende ona göre oynarım.

0|0
    0|0
  • Davranışlarınla gösterebilirsin

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey!

0|0
    0|0
  • İnsanların gözüyle ilgilenmeyerek.

0|0
    0|0
  • Bunu en iyi davranışlarınızla gösterebilirsiniz zaten.

0|0
    0|0
  • insanlar kim ya

salla gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...