Buluşmaya giderken nasıl giyinmeli bu kız sizce? Erkekler özellikle sorum size...

Okulun popüler çocuğu olduğunuzu düşünün ve ciddi bir ilişki arıyosunuz. Çook coolsunuz ve karşınızdaki kızın asil, çekici olmasını istiyorsunuz ve onunla buluşacaksınız..

Ne giyinmesini isterdiniz?

mesela ayakkabı olarak topuklu mu/spor ayakkabı mı?

Giyim olarak Tayt üzerine güzel bi tunik mi yoksa pantalon t shirt mü?

Siz erkeklerden bunun cevabını bekliyorum özellikle..

• Topuklu bir ayakkabı, altına dar bir pantolon üstüne şık bir bluz
    56% (18)71% (10)61% (28)Oy Ver
  • Topuklu ayakkabı üzerine tayt ve güzel bir tunik
    16% (5)7% (1)13% (6)Oy Ver
  • Eşofman üzerine sweet çanta mont
    3% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Spor ayakkabı sweet dar kot pantolon
    25% (8)22% (3)24% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
oy ve yorumlarınız ıcın tesekkur ederım ..oyların cogunlugunun gosterdıgı şıktakı gıbı gıttık..etkıledıgıme ınanıyorumm...cok tesekkur ederım hepınızee...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• B dedim .

0|0
    0|0
  • Topuklu bir ayakkabı altına dar bir pantolon üstüne sık bir bluz... dee ;

nasıl bir hatun olduğuna da bağlı bu durum fiziksel açıdan ?

1|0
    0|0
    • Fizik yerındeee gayet iyi yanııı..Dedıgın sey banada cazip geldı acıkcası =) hem sade abartıdan uzak ve şıkk..

• tabii ki :)) diğer elemanın altında kalmamak lazım :)

• kesınlıkleee :)

• Bu...

link

1|0
    0|0
  • Güzel bir mini etek hoş olur aslında...

0|0
    0|0
  • japon style deneyin kızlar biraz benim çok hoşuma gidiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben bi keresinde çok yakışıklı biriyle ilk görüşmem olacaktı... çocuk uzun boylu... mankenlik yapio d&g'ye kaslı... son model bmw... kendi spor salonu var.. öyle bir tip yani ilk görüşmemizde... o sabah ben konsolosluğa gitmek için 4de kalktım saçımı bile taramadım üzerimde bir kot ve de bi tshirt vardı, sonra buluştuk nargileye felan gittik ve bana döndü dediki senin bu tavrına hastayim dedi.. beni etkilemek için kendini parçalamıyorsun diğer kızlar gibi... bence hiç düşünme nasıl rahatsan öyle ol... :) emin ol eğer seni olduğun gibi sevmeyecekse zaten seni hak etmiyor demektir...

0|0
    0|0
    • umarım bunu yaptıgımda karsımdakı cocukta aynı tepkıyı verır..cok tesekkur edrım =)

• ilk buluşma için onun için fazla özenme ama ilk görüntü çok önemlidir dikkat çekmeyecek şekilde güzel ve şık giyinmen onun aklını başından alman için yeterli

0|0
    0|0
  • tabikide A yani :))

0|0
    0|0
  • C seçeneği. Evet, çok rüküşüm.

1|0
    0|0
  • d diyorum spor ayakkabi dar bi kot dar pantolon yada mini jeans

0|0
    0|0
Yükleniyor...