Bel inceltme egzersizleri nelerdir?

arkadaşlar bildiğiniz etkili bel inceltme hareketleri var mı?varsa paylaşırsanız sevinirim :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Hulahup çevir :))

0|0
    0|0
  • gir youtubeye karın kası yaz sonra alttaki alt shoulders videosu var genç çocuk çekmiş o hareketleri yap karnında 2 günde gözle görülür değişiklik olacaktır .

0|0
    0|0
  • bel haraketlerle incelmez..sadece altınddaki kas dokun sertleşir..kas dokun ne kadar sertleşrise sertleşsin üstündeki yağı atmadan bel incelmez.senin yapman gereken yag yakman.buda dikkatli beslenerek ve kardio yaparak olur..

0|0
    0|0
  • Dans et oryantal koy müziği ooooh kıvır dur her gün sen döktürürken o bel nasıl inceliyor görürsün.

0|0
    0|0
  • Joggingden başkası yalan annem . birde diyetini koruman gerekiyor :)

1|0
    0|0
    • bu kız salak mı diyebilirsin ama jogging koşmak oluyodu dimi :)

• neden üzüldüüün

• yanlış oldu bir sorunum oldunu fark ettim de senle ilgisi yok :)

• mekik çek blki incelir

0|0
    0|0
  • mekik çek...

0|0
    0|0
  • bel çevirme, mekik

0|0
    0|0
    • mekik göbek için duymuştum ben direk bele arıyorum ama etki eder mi sizce

• eder tabi ki.. bel çevir, sağa sola yatma heraketi yap

Kızlar Ne Diyor 4

• Kardiyo egzersizler (dans, aerobik, yürüyüş..) Bi de spor salonlarında döner güzel bir alet var, twist. O güzel.

0|0
    0|0
  • Twist denen bir alet var bel inceltiyor ama gobekten bahsediyorsan mekik yapacaksin.

0|0
    0|0
    • nerden bulunur bu twist denilen şey

• Vardir ya spor market turu yerlerde o degilde bu hareket nasil bir hareket onu anlatayim bu sekilde de yapabilirsin televizyonun karsisindayken yap bu hareketi esnermis gibi bir o tarafa bir bu tarafa gerin gercekten ise yariyor yani.

• pilatese git

0|0
    0|0
  • Twist var, halka çevir yada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...