Evlilik mi bekarlık mı? Her yönüyle yorumlar mısınız?

evlilik mi bekarlık mı ? her yönüyle yorumlar mısınız arkadaşlar. ?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• ben ise evliliğe uygun olmayanların evlenmemesinden yanayım daha ergenliği atlatamamış erkekler, çok eşliliği savunanlar böyle insanlar evlenmemeli bu genlerinide ilerdeki nesillere aktarmamalılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Evlilik.Yalnızlık o kadarda güzel değildir.

0|0
    0|0
  • bekarlııkkk. tek bi sevgilim olsun ben o dandik imzayı atmasam da olur

0|1
    0|0
  • Ömür boyu nişanlılık ...

0|0
    0|0
  • Bekarlıkk diyorum

0|0
    0|0
  • evlilik diyorum..hepiniz evlenin...hergece sevgilin yanında olur evlenince oh keyfe bak...

0|1
    0|0
    • oh keyfe bak :)

• kimileri evliliğin aşkı öldurdugunu düşünür ? buna ne demeli

• aşk ölüyor tabi...:) ama işin başka boyutu var...aldatmayacağına inandığın birisiyle evlenmen gerekir..aksi halde ayrılırsınız...

• bekarlık diyorum.. sonuna kadar özgürlük, istediğin kadar rahat çapkınlık :))

dertsiz başım ağrısız dişim :))

0|0
    0|0
  • Bekarlık tabi yeterince sıkıntım var başkalarına gerek yok

0|0
    0|0
  • Güzel hayırlı bir evlilik...

0|0
    0|0
  • Bekar.

0|0
    0|0
  • evlilik , düzen derim uygun dininde namuslu ahlaklı biriyle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sevdiğn biriyle olmayı seviyorsan, onların iyiliği için çalışmayı, onları mutlu etmeyi seviyorsan evlen. yoksa sırf cinsellik yada ihtiyaç karşılamak içinse ne bilim yani insanların duyguları pek önemli değilse senn için evlenme. ama evlenmeyi genellikle herkes tavsiye eder. din de eder ailemizde cevremiz de. Benim şahsi düşüncem de evlenmektir. hayat tek yaşanacak kadar kolay değil...

0|1
    0|0
  • evlilik herkesin harcı değil

en azından akıllı insanların değil:DDD

0|0
    0|0
  • Eğer seviyorsam ve oda beni seviyorsa malum türkiyede yaşıyoruz ailesi ve akrabalarının onun hakkında olumsuz konuşmaları beni de üzer sonuçda benim namusum o . Basarım nikahı hemen ve evlilik sevdiğine resmi sahiplenmedir bir yerde , sorumluluk almadır kutsal bir müssesedir, çocuk sahibi olmak onların büyümesini görmek hayatla beraber savaşmak paylaşmak güzel şeyler.

0|0
    0|0
  • severek biriyle evlenirsen bekarlıkdan cok cok iyi her gün bayramdır sana tabiii kimide ten delisidir o adanm neyapacak evlenmeyi maddi durumuda iyiyse alem 3 ,5 günde birirnin koynunda ... işin acıgı her kez kendine bi yol cizmiş gidiyor bence evlilik en iyisi

0|0
    0|0
  • yani ikisininde kendine göre güzellikleri var ama evlilik güzeldir hayatını paylaşa bileceğin heyecanına daha bi heyacan katacak yattğında kucaklaya bileceğin birisi olması herzeman güzeldir

0|0
    0|0
  • para yksa ikiside berbat :)

0|0
    0|0
  • bekarlık bir yere kadar, hayata doy hafiften sonra evlen ızdırap çek :)

0|0
    0|0
  • ikisininde artı ve eksisi var bana göre ama bi süre sonra evlilik şart

0|0
    0|0
  • akli basinda kafa dengi sadik biri olursa evliliktir tabii

0|0
    0|0
  • bekarım rahatım, boşum rahatım, ağrısız başım diyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...