Kadınlar ve futbol...

Kadınlar erkekler kadar futboldan anlamazlarmış.. Katılıormusunuz?

0|0
819

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Valla onu bilmem ama ben futboldan nefret ederim oldum olalı kızlar anlamaz kısmına gelirsek benim dayımın kızları fena gerçekten nerde maç ordalar ve çok iyi takip ediyolar.

1|0
    0|0
  • sadece maç izlemek futboldan anlamak değildir futbol programlarını izleyeceksin kurulları bileceksin o tartışma çıktığında kız sormak istedim eğer işin olmasa idi maçları izlermiydin diye kuralları bilimezler sadece golden ibaret değildir futbol iyi bir taraftar olabilirler belki çoğu erkekten daha iyidirler bu konuda ama futboldan anlamak demek farklıdır.çoğu kadının en basit kural olan ofsaytı bilmediğini düşünürsek normaldir bu yaklaşım

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum. anlamak istemiyorum..

0|0
    0|0
  • büyük çoğunluğu anlamaz

0|0
    0|0
  • sen anlıyosun onu biliyorum :))) ya onu bırak da keşke herkes senin gibi akıllı olsa da doğru tercih yapsa :))) yapanlar var da ben yapamayanlara söylüyorum :)))

1|0
    0|0
  • bazıları erkeklerden daha faza anlıyor

1|0
    0|0
  • futbol basit bir oyun

millet olarak sporu sevmiyoruz ama çok boş konuşuyoruz her konuda

0|0
    0|0
  • Spor iki cinsinde hakkı. Kadınlarda futbol gayet hoş

duruyo,heleki yeşil sahada .

O zarif ve incelik futbol ve sporla suslenince

manzara guzel oluyö

0|0
    0|0
  • ee yani sorman hata tabiki anlamazlar :)

0|0
    0|0
    • Biz futbolu izlediğimiz için değil çocukken sabahın köründen akşam hava kararana kadar bir fiil sokakta oynadığımız için seviyoruz ve biliyoruz. Aradaki en büyük fark bu

• genelleme yapabiliyorum evet.

0|0
    0|0
  • taş üstü diye bir tabiri hayatınız da kaç kere kullandıysanız o kadar futboldan anlarsınız,

.kuralları öğrenbilirsiniz ama özüne asla ulaşamazsınız!

toprak top oynamak,2,5 lt kola için g... yırtmak,abandın sayılmaz demek, 9 aylık oynamak

bu saydıklarım yeterli galiba!

0|0
    0|0
  • evet, bunu başbaşa futbol izlemeye çalışanlar çok iyi anlar, o ne oldu bu ne oldu, bide sanki romantik film izliyomuş gibi el ele izlemey çalışırlar:) kadınlar bence çok ilgilenmesin futbolla, ama bide istisnalar var tabi bize onlara forvet CANSIN diyoruz O_o

0|0
    0|0
  • Anlayanı çok iyi anlıyor bence ama anlamayana da anlatmak imkansız bir hali alıyor hele ki ofsaytı anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamak da birşey yok da bazı kızlar teknoloji, spor gibi şeylerde bilinçli olarak zannımca ilgilenmiyorlar :D

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.Bilmek ayrı anlamak ayrı.Bazı kadınlar bilgi olarak erkek kadar olabilirler ama anlama konusunda erkekler kadar iyi değiller.

0|0
    0|0
  • Anlamıyorlar işte .

0|0
    0|0
  • Diğerlerini bilmem de senin anlar gibi bir bakışın var.

0|0
    0|0
  • bir kadına ofsaytı anlatmak..

0|0
    0|0
  • anlamazlar tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Anlamaz diynlerde gıcık oluyorum ... Bir çoğundan iyi anladğıma eminim..

1|1
    0|0
  • Futbol kadar basit bir spor yok nesini anlamayayım :D

1|0
    0|0
  • ben anlamam sevmem dee. ıııyyyyyyaaaaaakkkkk... futbol da, 7/24 tekrarlarıyla birlikte tüm maç ayrıntılarını izleyen gooool diye hayvan gibi bağıran evin içinde tepinen erkek de benden uzak dursun :))

0|0
    1|0
  • Gereksiz işler konusunda erkekler daha iyi o yüzden evet kadınlar anlamaz :D

1|0
    1|0
  • Çok biliyormuş onu söyleyenler gayet anlıyorum valla.

0|0
    0|0
  • Holigan olmayacak kadar anlıyorum.

0|0
    0|0
  • Sadece ben anlıyorum. Çok mütevazı oldum şu sıralar

0|0
    0|0
Yükleniyor...