Sow DROGBA´dan iyimiş Puhahhahahah sizin görüşleriniz?

Valla Sabah Sabah iyi güldüm utanmasalar Baroni Sneijderden daha iyi diyecekler zaten Başkanlarıda bunları kandırdı 3 transfer kamptaydı hangi kampta acaba:)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Gözünü seveyim Gizli sorma su soruyu daha yeni bi fenevliye fırça attım gizlli soruyosun diye ;)

2|0
    0|0
  • Bu soyliyen kesin bir fenerlidir, yuh yani sow nerde drogba nerde ..

0|0
    0|0
  • Gsnin trasferleri yine fbye dert oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Drogba Drogba Drogba dur hatırlayacak gibiyim.. ha evet bir zamanlar iyi golcü diyorlardı ne olmuş ona öldü mü yoksa tüh yazık sevmezdim ama yazık olmuş. Gerçi yeterince yaşlanmıştı tabi. Bir zamanlar kötü ! fenerle yaptıkları bir avrupa kupası maçında zaman geçirmek için yapmadığı soytarılık kalmamıştı yazık :)))

0|2
    1|0
  • kıyaslama yapmadan duramayan bir toplumuz

0|0
    0|0
  • Serdar Kesimal Toure'den iyi.

Ben Beşiktaşlıyım, seni anlarım.Biz Quaresmaları, Gutileri, Simaoları, Fernandesleri, Ricardinhoları, Klebersonları havaalanına getirdiğimiz zaman da böyle kıskançça yorumlar yapılıyordu.Alışırsınız zamanla.

0|2
    0|1
    • Getirdiniz ne oldu quresma guti aldığı paranın hakkını verdi mi onlar hüzünden beşiktaşın ekonomisi ne hale geldi

• Şu yönden bakarsan adam sizden 1.5 yıl için 10 milyon dolar alacak üstüne birde sneijder ve melo gibi yüksek fiyatlara oyuncular var hadi bu sene para akışı var ya seneye şampiyonlar ligi işi tutmazsa ne olacak durumunuz beşiktaşdan beter olur sonra

0|0
    0|0
    • Forma satışları yeterrrrrrrrrrr

• Birader sen ilk önce Güiza ile Kraşiçten yediğin kazığa bak Topuzu saymıyorum birde adamlar 18e bile giremiyor

• Galatasaray'ın gelirleri toplamı 95.1 milyon ve bunun içinde galibiyet primleri, tv gelirleri flan yok. Avrupanın en fazla gelir elde eden ilk 10 veya ilk 20 takımından birisi GS. Emin ol Beşiktaş gibi olmaz. Çünkü hiç bir borcu da kısa vadeli değil hepsi uzun vadeye yayılmış borçlar. Ayrıca başımızda Dünyanın en başarılı iş adamlarından birisi var. Ünal AYSAL.

• Bu soruyla beni gaza getiriyorsun kanks:) AMa cevap vericem:) >> link

0|0
    0|0
  • sabride messiden daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Belhanda'yı da Ünal Başkan alıcakmış serçespora. Maksat rekabet olsun :))

1|0
    0|0
  • Küçük drogbadan iyi olabilir.

0|0
    0|0
  • Haha yok daha neler :))

0|0
    0|0
  • Sow kim? Hiç duymadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...