Bir kızı aldattığınızı nasıl belli etmezsiniz?

erkekler öncelikle size soruyorum bir kızı aldattığınızı nasıl belli etmessiniz ve aldatırsanızda ayrılmıyorsunuz diyelim sevgilinizden nasıl davranırsınız birlikte olupta aldattığınız sevgilinize?kızlar sizde bir erkek tarfından aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?ve bir ilşkiyi canlı heycanlı ayakta tutmak için tekrar neler yapılabilir beyler bayanlar?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bence biraz yanlış düşünüyorsun. Bir erkek aldatıyorsa bu seni sevmiyor anlamına gelmez. Tabikide çok iğrenç birşey seni severken gidip başkasıyla birlikte olması. Ama erkek milletiyiz ne yapsak yeridir :/ Herşey eskisi gibi olur sevgilisine farklı davranmaz. 2 şey arasında fark var yani. Sevgilisi erkeğin kalbinde taşıdığı kişidir. Diğeride bir erkeğin ihtiyaçlarını karşıladığı kişi. Bunu şöyle düşün bir yazı yazıcaksın ve bir taslak hazırlıyorsun. taslağını hazırladıktan sonra. eline kalemi alıp bir bir temiz bir kağıda geçiriyorsun. burda temiz sayfalar sensin erkeğin kalbindeki kız yani. taslağı hazırladığı müsvette kağıtlar ise erkeğin birlikte olduğu kızdır. İlişkiniz zaten canlı yani sizin canlı tutmak için birşey yapmanıza gerek yok sadece o erkeğin seni sevdiğine güven yeter. Erkekler cinsellik konusunda çok istekli oldukları için böyle şeyler yapabiliyorlar :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bi erkek bizzat aldatıp buraya bu soruyu itinalı bi sekilde

anlatacaksa

simdiden o erkege solemek istedigim bikac lafım var

Sagada solda toplum icinde gögsunu gere gere ben

Erkegim diye dolaşcağnız yerine

bir insanın duygularınla asla oynanmayacagını ögrenin

gun olur evlenirseniz esinizde sizi aldatsa tepkiniz ne olur

hemen söleyim erkeklik gururuna yediremezsiniz ya döversiniz

yada öldurursunuz

2|0
    0|0
  • kafanda sanırsam şüphe var.sevgilinle alaklı..anlayabilirmisin bu aslında onu ne kadar tandığına bağlı.ayrıca neden aldattığına.eğer cinsel ihtiyactan dolayı bir aldatma ise genelde bunu anlamazsın.çünkü o an olmuş ve bitmiştir.ama duygusal birşeyler yaşıyorsa bunu anlarsın.hareketleri tavırları değişir.sana karşı daha önce davrandığıdan farklı davranır.

0|0
    0|0
    • walla cinsel anlamda olamaz ama diğer anlamdaolbilirçok ayrılıp brştk ama aldatıcak olsa neden barışsn

• cinsel anlamda neden olamaz? diğer yönden de evet ayrılmışsa barışmaz.belki de seni kaybetmeyi göze alamıyodur

• Şahsen ben kızlar çok severim ve çok kızlarla ilişki yaşamak isterim.. Yani ben kabul edersinz halımla o ilişki devam eder..Ben seni anlıyorum...Ben aşkı ınanmıyorum bu yüzündfen senden farklı düşünyorum..Aşık olmak için o baynlar farklı olması belki onu aldırmam...unutmayn erkek yine bir kızla seni aldartıyor..yanı başka bir cins değildir..Bir soru kadın matris olarak erkelerle yaşmak kabul ederler...yani bunu hem erkek hem de kız yapıyor. Şayet seni aldtmıycak söz veriyorsa o zman ayıplanır.. kendi şahsıma bir kız flört ettiğm zman bana güven vermediğ durumda çok kızlarla flört edeceğim..ta doğru insan bulana kadar devam edeceğm

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımın dışında kaçamak yaptığım hatuna herzaman kullandığım cep numaramı..e-mail adresimi vermedim bu yakalanmayı yüzde 50 engelliyor..

kız arkadaşımın ve onun arkadaşlarının takıldığı mekanlarda kaçamak yaptığım kızla dolanmadım...zira arkadaşları sizi yakalayabilir ve pişti olma ihtimaliniz çok yüksek...

kız arkadaşımla kaldığım kendi evime götürmedim...ya otelde ya da arabada tenha köşeye park edip işimi götürdüm...zira yaşadığınız eve getirseniz kız arkadaşınız varken kaçamak yaptığınız kız gelebilir ve pişti olabilirsiniz..

ama en önemlisi kaçamak yaptıktan sonraki hal ve hareketleriniz..asla çok yakın canım cicim li konuşmalar yapmayın...her zamanki gibi doğal davranın zira o zaman kadınların güdülerimidir bilmiyorum çakıyorlar...şüphe girdimi kafaya eyvah eyvah...

ama genede yakalanmadım mı? yakalandım...hemde kankasıyla neyse beni affetti sorun yok...

0|0
    0|0
  • belli eden eder hemen belli etmeyen etmez

0|0
    0|0
  • Vallaha soru içinde soru sorular iç içe erkeklere sorarak başlamışsın soruları arttırmışsın her iki cinsede sormuşsun :D

0|0
    0|0
  • seni gidi seni nasıl belli etmediğimizi söyleyelimde sizde öğrenin sırlarımızı değil mi.P

0|0
    0|0
  • Ben erkek tarafindan soylim.ufacik şeyde kavga yapan.genellikle kişiden kişiye deqişir bu durum ama en önemlisi her olayda kavga yapan kotu konulara ceken sana surekli her an saniye mesaj atmayan atti zaman uyuyordum yada baska birşey diyorsa, gec mesaj atiyorsa soguk yada kısa mesaj atiyorsa bu kişi yaa sende sıkılmiştir yada sogumustur.

Ayakta tutman şansin yok. varsa bile surekli onunla olman lazim.her dedigini yapman lazim. parmagina yuzuk taktirman lazm.

0|0
    0|0
  • benım aldattıgımda itiraf ederim

0|0
    0|0
  • Her iş toplantısı toplantıdır ama iş değildir...

0|0
    0|0
  • Erkek aldatır, kızlar aldatılır gibi olmuş, düzeltiyorum, herkes aldatabilir.

0|0
    0|0
  • aldatılma olmuşsa bitmiştir farklı heyecanları farklı kişilerde aranmaya başlanmıştır...

1|0
    0|0
    • alakası yok bence dostum. bu dediğin kızlar için geçerlidir. kızlar erkeğinde bulamadıklarını başkalarında arar ve erkeği onun için bitmiş demektir. Erkek ise sevdiği kıza dokunamıyacağı için gidip başkası üzerinden ihtiyaçlarını giderir.

• öyle birşey yok dostum gerçekten sevdiyse başkasına elini süremez.

• Zaten erkek belli eder artık o ilişkinin sürmüyeceğini anlaşılır bir nefret istememe gibi olur ve sesinden konuşmasından anlaşılır bıkmış gibi konuşur.

0|0
    0|0
  • sevgilin varmı sen onu soyle

0|0
    0|0
    • var ve aldatıp aldatmadığını bilemiyorum ayrılmştık tekrr brştk

• o ilişkiden hayır gelmez artık

• zamana bırak,sevmiyorsa yol alır başka limanlara dogru...

aldatmayı anlamak zordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eger aldatıyosa gec cevaplar ufak ufak yalan yakalamalar ve bazısında fazla ılgı bazısında fazla ılgısızlıkk... Erkekler cok acımasızlar sahıp olma aşaması onlara oyle cazıp gelıyo kı onsan sonraası monoton, baske denızlere yelken açıyorlar

0|0
    0|0
    • walla yapmam diyor ama pekte emin değilim açıkçası

• Sen yapmıs olsaydın cesaret edıp soylebılır mıydınn. Hayır. Özellıkle bı erkek ıcın kabullenılmesı cok zordur cunkuu senın onun basının etını yıyecegını ayrılmasan bıle koz olarak kullanacagını cok ıyı bılıyodur

• evet ve hayatında başkası varsada demicek onu bitiricek ve benim haberim olmıcak çünkü sevgilm br bakyrm bana iyi bir bkyrm ktü 3 senedir böle

Yükleniyor...