A Milli Takımımıza Şenol Güneş Gelmeli mi ?

Günaydın... Sizce A Milli Takımımıza Abdullah Avcı yerine Şenol Güneş Gelmeli mi ?

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• gelebilir bence bir sıkıntı yok. işini yapan bir ada gelsin. günlük don değiştirir gibi koca milli takımın teknik direktörü değiştirilmez diye düşünmekteyim.

1|0
    0|0
  • fena olmaz

1|0
    0|0
  • henüz erken

1|0
    0|0
  • kesinlikle

1|0
    0|0
  • A Milli Takımın durumu Trabzon'dan kötü değil :))) Aynı duruma bari düşmesin, böyle kalsın.

Başarısını en azından klüp takımları düzeyinde kanıtlamış birinin gelmesi daha iyi olur, Abdullah Hocaya daha fazla şans verilmeli, bence devam.

1|0
    0|0
  • Hayır gelmemeli Bunu gündeme bile getirmeye gerek yok esila kamu oyumu oluşturmaya çalışıyorusn :D:D:D

1|0
    0|0
    • Niye karıştırayım ya :) Milli takımımızn başarılı olmasını istiyorum Şenol Hoca da bi alternatif... Öyle düşündüm bian sormak istedim..

• Memnunum halmden ;)

• Pigi o zamansa

• Gelmesin

1|0
    0|0
  • Şenol Güneş ile olacak iş değil bence bu. Milli takımın komple değişmesi lazım. Bunun içinde alt yapıdan başlanılması lazım ancak biz sabırsız bir millet olduğumuz için hemen başarı istiyoruz. Sen şimdi bu takımın başına mourinhoyu getir yine başarısız olur.

1|0
    0|0
  • anti laz :D

milli takımın başına kimse gelmesin daha fazla başarı yakalarlar.şenol hocanın dinlenmesi lazım.

1|0
    0|0
  • ''Bir Fenerbahçeli olarak Fatih terim gelsin'' diyorum. Sonra A milli takım çok güçlü olucaktır fakat Gs'nin haline yanarım ondan sonra.BU arada sorun 10 numara :)

1|0
    0|0
    • Sağol... :) İmparator gittiği yerde harikalar yaratıyo ama bizim ihtiyacımıız var şu an .

• tartişmasız Turkıyenın en ıyı teknık dırektoru (GSliym)

1|0
    0|0
  • Abdullah Avcı'dan iyi olacağı kesin.

1|0
    0|0
  • onun için istifa etmiştir :D

1|0
    0|0
    • Olamaz mı Olabilir :)

• Bak konu farklı yerlere gidcek benimde çenem durmaz ;) Kötü olur..

• benim için no probleme heryere gidebilir :D

• bence avcı başarı sağlayamadı

neden olmasın

bir kan deyişikliyi lazım bence

1|0
    0|0
  • iyi bi seçim olur bence

1|0
    0|0
  • abdullah avcı gitsin de kim gelirse gelsin.

şenol hoca'nın gelmesine çok sevinirim özellikle.

1|0
    0|0
  • hep aynı yerlerde dolanıyoruz. milli takımın da cılkı çıktı zaten. Drogba mı neeeeee :)))) :))))

1|0
    0|0
  • Olabilir enden olmasın iyi ve başarılı bir hoca :)

profil resmin çok güzel :)

1|0
    0|0
  • doğru solyorusun ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...