Kapat

Fb hocası gitmeli diyenler?

bu nasıl bir takım ya 2-0 yendiği maçta 2 gol yiyip 1 puan almak hocanın hatasımı başkan mı çok kaldı bu takımda?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Hayır gitmemeli, biraz sabır lazım.. İnanıyorum ki zamanla fenerbahçem mükemmel olacak sadece zaman, sabır ve destek lazım... Bugünkü maçı ben de izledim evet iki golü yememiz çok kötü oldu ama şanssızlık çok vardı üzerimizde...

0|1
    0|0
    • takımda ruh denılen bırsey yok bugun nerdeyse tv kırcaktım o derece delırdım

• aynen bayan oluncada problem D:

• Kesinlikle 👍 ama öyle daha güzel ne o küfür falan 😐

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir Galatasaray'lıyım fenerbahçe'nin şu an ki gidişatı ligde iyi görünsede iyi değil. Futbolcu teknik direktöre, teknik direktör futbolcuya trip atıyor. Takımda medyaya belli edilmesede maçlarda görüldüğü üzere kopukluk var. Fenerbahçe'nin bence en büyük hatası Perreira ile anlaşması oldu. Ersun Yanal hocanın elinde şu kadro olsaydı çok samimi söylüyorum Fenerbahçe'yi ligde de Avrupada da uçururdu. İkinci yarıda gönderilir diye bekiyorum Avrupada gidişat kötü olursa Aziz Yıldırım hocaya güveniyorum desede görünen köy kılavuz istemez.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadroyu baştan aşağı yenileyip ligi bilmeyen adamı getiriniz bir anda mükemmeli beklemeyin.

0|0
    0|0
  • fb yi de alıpgitsin

0|0
    0|0
  • Gitsin bence

0|0
    0|0
  • GİTMEMELİ.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben bir Galatasaray lı olarak
    çok geniş ve rotasyonlu bir kadro kurdunuz hocaya zaman vermelisiniz bence
    ama türkiye de bu işler olmuyor sabırsız taraftarlar seyircileriz maalesef
    biz hamza hocanın değişikliklerine katlanıyosak siz de katlanmalısınız vitor un oyuncu değişikliklerine bence
    sonuçta henüz ligibn başı

0|1
    0|0
  • Birkaç hafta sonra yollar Aziz

0|0
    0|0
  • Fenerbahce takim olamadi herseyin ilaci zaman olabilir.

0|0
    1|0
  • sıfırdan takım kurdu fener..
    ünlü oyuncular
    yeni bir takım
    elbet oturacak sabır gösterin biraz

0|0
    0|1
    • takım ortada yok daha nerdeyse 2 ay oldu şimdiye oturmuş olması lazımdı bence.
      hoca oyuncuları yönetemiyor sıkıntı bu kardeş.

• Bence sabır gösterirseniz bu hocaya
      Feneri kimse tutamaz
      bir Cimbomlu olarak söylüyoum

• her şey hocayla bitmiyor futbolcularda da suç var.

0|0
    0|0
  • bizim hoca hemen gitmeli. acilen

0|0
    0|0
Yükleniyor...