Eltime nasıl davranmalıyım kişiliğini çözemedim

ailemle beraber nişanlımları daha yakından tanımak için ziyarete gitmiştik başka bir şehirden geliyorduk... nişanlımın abısı de askerden yenı geemişti onunda sevgılısı vardı bız soz takmıstık ama yıne de abısını bekleyecektık... herneyse benım doğum gunum donme zamanına denk gelıo du onun için abısı ben abısının sevgılısı şuankı eltım yanı nısanlım bana suprız hazırlamıslar bı cafe de... eltımın haberı olmadıgından hedıye almamıs aslına bakarsanız hedıyeının benım ıcın orada hıc önemı yoktu zaten yeterınce mutlu olmustum ... bızım bıraz işimiz var dedıler hemen gelıyoruz deyıp gıttıler bızde cafe de oturduk bekledık onları ... yarım saat kadar sonra geldıler hedıye almıs eltım saattı... neyse ben arkadas gıbı gordum çok cabukda ınsanlarla iletişim kurduğum için pek kaynaaşmada problem yaşamadım ... ancak memlekete dondugum zaman butun özel gunlerde aradım acmadı mesajlarıma cevap vermedı hanı ben bu arkadaslıgı hatta eltılıgı devam ettırırız dıe düşündum ama bana sıcak davranmadı... bende daha yazmadım nişanı oldu gene tutamadım kendımı mesaj attım tebrık ettım aradım acmadı cunku:...benım nısanım oldu sonra benı ne aradı ne sordu tebrık falan etmedı gücüme gıttı acıkcası... düğününe gıttım hoşgeldın demedı ... ben kın tutmam ama nişanlım abısıne gıdınce sınır oluyorum moralım bozuluyor bunu da ona yansıtıyorum ne yapacagım bu kadının aklı nasıl calısıyor bı turlu anlam veremedım ... onun düğnünde nişanlımla aram bozuldu .. hıc haketmedı benım oraya düğüne gıtmemi... hala kızgınım kırgınım nısanlıma dıle getırın ce o benım abımın evı ben abımı onun için sılemem dedı ben sil demedım zaten ama

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eltinle bire bir birlikte olmak zorunda değilsin ama abi kardeş arasına giren kişi olma en azından öyle görünme ve kimsenin de böyle düşünmesine izin verme. Her ne olursa olsun iki aile olarak birbirinizle mutlaka görüşmek zorundasınız. Onun varlığı seni tedirgin etmesin, her ortamda yokmuş gibi davranabilir, gerek nişanlına gerekse abisine karşı davranman gerektiği gibi davranmayı sürdürebilirsin. Çok dikkat et, iki kardeş arasını bozan kişi asla sen olma, her zaman nişanlına da bu konuda tam tersine destek ol, eltin ile aranızdaki sorunlar aranızda gizli kalsın aile içinde yansıtma, kötü gelin sen olma. Gizliden yapacağını yapabilirsin, adam yerine koymazsın ama tüm aile birlikte olduğu zamanlarda aile büyüklerine yakın olan hep sen ol. Biraz politik olman gerekebilir ama sonunda mutlaka iyi gelin kötü gelin olayı gündeme gelecektir. İyi olan sen ol.

1|0
    0|0
    • ne demek ıstedıgınızı cok ıyı anladım ... o konuma dusmemek için elımden gelenı yapıcam ...

• Ben de böyle şanslı bir eşe sahip olduğum için şanslıyım :))))

• :) :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Okuduma Göre O eltin Kıskanıyor burak kıskaskanmaya çatlasın yakışıklı olur nişanlın kıskanır. kinci biri olurlar. mesala sen evine bişey alırsın gider oda alır. inat ama böyle şeyleri olmaması lazm allah yardım etsin. ztn sen nişanlında birbirinizi seviyorsunuz napacan eltiyi salla gitsin. hayatını yaşa

1|0
    0|0
    • haklısnız öyle de yapıcam zaten ... umrumda degıl

• eltiyi kendi haline bırak

1|0
    0|0
  • ilginç bir hikaye, sen çok sıcaksın, o çok soğuk, salla gitsin

1|0
    0|0
  • Yazık.Zihinsel problemleri olabilir.Sen hiç bir şey yapmadan mı bu dediklerini yaptı ?

1|0
    0|0
    • ben ne yapabılırım kı dedım ya ben eltıden kaynanadan kayından anlamam bana gore arkadastır ınsandır nıhayetınde bılmem öyle fesatlıkları onu da abla olarak gordum sıcak davrandım zaten ıstesem de soguk davranamam yapımda yok

• Yani şimdi aşağıda arkadaşın dediği gibi takma diyecem ama olmaz.Çünkü yüz yüzesiniz sürekli.Nişanlınla abisine söyleyeceksin mecburen.Üstü kapalı bu işi bitirmeleri lazım.Yoksa ilerde çok huzursuz olursunuz.

• söledım nişanlımın yanında oldu bu olaylardan bıtanesı ... ev duzerlerken evıne gıttım nısnalımın gozunun onunde oldu bana hosgeldın demedı turkıyenın bı ucundan geldım sonucta... nısanlımda sınırlendı annesı sakınlestırmeye calıstı benım nısanlıma hosgeldın demeyenın s***ım evıne dedı cıkıodu bnde gormedı dedım rezıllık cıkmasın dıe

Kızlar Ne Diyor 5

• Nişanlın şimdiden senin arkanda durup , destek olmazsa , söyliyim işin zor senin, Senin elti hanım, kendini şaşırmış kaynanalık yapmaya çalışmış sana, bunda mantık arama boşyere, bazı insanlar kötüdür, fesattır, buna eltinde dahil...

1|0
    0|0
    • nişanlım arkamda duruo sağolsun ... bana hosgeldın demedı dıye ortalıgı bır bırıne kattı zor sakınlestırdık kaynanamla beraber ...ama hakıkaten zor ama o nasıl davranırsa mesafesı neyse ben de o mesafeyı korurum napım

• adı üstünde elti ahhhh o eltiler yok mu o eltiler

• maaleseffff

• normal değil demekki durduk yere bunları yapıyorsa.

1|0
    0|0
  • Eltinle bi araya geldigin zaman ona sormalisin nerde hata yaptimki sen bana bu kadar soguksun..varsa bi yanlisim bilmek isterim de..

Nisanlina gelince..o onun abisi tabiki gitcek..onada bole davranarak tartismalara sebep olma..

1|0
    0|0
    • bende bu konuda kendımı erahtalatmak ıcın bu konuyu actım ... tutamıyorum kendımı gıdecek tabı ama kızıyorum sonucta onun gozunun onunde de gerceklestı bı takım olaylar bunun farkında olması gerekır dıe

• Bence sor..yine boyle kotu davranirsa nisanlina en azinda soyleyebilirsin ben ona bi adim yaklastim ama o beni itikleyip duruor..bende bu yuzden sana boyle davranabiliorum dersen belki nisanlinda dogrulari gorur..şu an gordugunu sanmiorum..

Eltine bunu sorarsan bise kaybetmezsin..zaten soguk..ama belki nisanlinin seni daha iyi anlamasini kazanabilirsin..

• haklısınız ... nişanlım dıyor zaten benım umrumda bıle degıl o ... sana saygısızlık yapanla senı gormezden gelenle benım işim olmaz dıo ama evıne gıdıo sohbet edıo ne bılım gene de sıcak davranıyor

• Tatlm o seni takmyosa snde onu takmycaksn olay bu yani xx

1|0
    0|0
    • ben onu takmamaya calısıyorum ama nısanlım abısıne gıdınce bana yapılanları gormezden gelıyormus gıbı gelıo evıne gıtmıstım kaynanamın ısrarrı uzerıne ev duzerken eltım evıne gıttım hosgeldın demedı yanı sonucta onun dugunune kalkmısım turkıyenın bı ucundan gelmısım ne olursa olsun bu sayısızlıgı yapmamalıydı bana nısanlıma bunu dıyorum ben unutmadım dıo ama abımı de sılemem dıo ben zaten absını sevıyorum sıl de demıyorum kı

• Eltinin yaptigi saygisizliklar saymakla bitmeyecek gibi gercekden anlaselamaz bi karakteri var belkide sırf seni kiskandigindandr tum bunlar xx sonuçta insanlar birbirlerni cekemez bilirsin..

• evet ama benım neyımı kıskancak ben aynı sehırde bıle degılım evlenene kadar ayrı sehırlerdeyız yuzumu bıle gormuo ... artı ben onu zaten ıstemedıgı surece yakın durmam ... kıskanmasına gelınce daha yenı evlendı bı problemle karsılasmadı hanı ona yapılmadı bana yapıldı bı durum da yok ortada

• Hiç umurunda olmasın. Kaile alınıcak bir kişi değil anlaşılan sende onu tınlama en doğrusu bu.. Hele kı böyle bir kilişik için aranı sakın bozma nişanlınla o abısı gidicek tabı aklllı davran eltin kendını çok akıllı zannedıyor anlaşılan sende ona akıllı davran.. kızlar başarır her zaman :)

1|0
    0|0
    • yanı aslında nısanlımla ıyı gecneyım hatta eltımle ıyı gecındıgımı dusunmesını saglayayım ama aslı böle olmasın dıbı mı :P

• Eltinle iyi geçindiğini düşünmesi çok saçma olur. Neyse o sen saygında kusur etme burnunun dibi düşer eltinin. Sinir oluyoru böyle tiplere benıde görümcem aynısı ama benımle baş edemıyor canına okuyorum alttan alttan.

• nasıl yapıosuın desem :P

Yükleniyor...