Sevgiliniz için yaptıgınız sıradan olmayan fedakarlıklar nelerdir?

Sevgiliniz için yaptıgınız sıradan olmayan fedakarlıklar nelerdir?

İnsanların imrenerek bakacagı,birçok insanın yapmaya tereddüt ettiği fedakarlıklar nelerdir?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Sevgiliyle hesap kitap işi yapmıyorum.Sende yapma ve mutlu ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hangı bırını sayıyım cook var be :)

0|0
    0|0
  • En sevmedğim küfürü ettği hlde ayrlmadm .:((

0|0
    0|0
  • Benden çok o yapmıştı.

0|0
    0|0
    • Örnek vermenizi rica etsem olar mı?

• Çogu konuda var.En basıtı aramızdakı mesafelere ragmen benım dısarı cıkıp cıkamayacagım bellı degılken gelmıstı =) Sansa cıkamamıstım oda gerı donmustu =)

• O benim içn çok şey yaptı <3 kendine zarar verdi ağladı ve daha bir sürü şey ona aşığım...

0|0
    0|0
  • Ben değil de o çok yaptı.

0|0
    0|0
  • Maddi bir beklenti duymuyorum yanında her daim mutlu olduğumu hissettiriyorum o da her şekilde benı mutlu etmek için elinden geleni yapıyor. Yan yana olalım bize yetiyor.

0|0
    0|0
  • asla hak etmemiş biri için bütün sülalemi karşıma aldım herkeze karşı savundum. Zaman gosterdikı sülalemin tırnak makası kadar değersiz bukalemun gibi karektersizmis.

0|0
    0|0
    • Kızma ama ş.sizmiş

Şuna bak sülalemi karşima aldım dıyorsun.

Sana kalbını açıp ,aılenı sayıp onların begenısını kazanacagı yerde senı ne kadar zor durumua düşüruyor.Yazıklar olsun kadır-kıynmet bılmeyenlere

• Ne kızacağim az bile o iltifat sayılır. Hemde nasıl çoluk çocuğun bile maskarasi oldum. Rezillik diz boyu.

• Neyse kardeş

Bende neler neler yaşadım :((

bak bir soruya verdığim cevaba bakar mısınız?

link

Erkekler Ne Diyor 4

• çok büyük şeyler yapmam

0|0
    0|0
  • Eskisi için birşey yapmıştım ama söylemeyi uygun görmüyorum bana özel kalsın.

0|0
    0|0
  • rafık 27 derki, sevgin ne kadar derinse okadar fedakarlıkda sınırları zorlarsın

0|0
    0|0
    • kız cekmezki mal erkegi şu bi gercekki aşkın kaptanı erkekdir en büyük rolü o oynar...ben hep seven taraf olmak isterim sevilen taraf degil

• 1 kişiye yaptım gurur onur hiç biri kalmadı bende ama baktım ki değmiyor

0|0
    0|0
    • Peki degmezmiş dedınkten sonra bitirdın sanırım

Sonrakı evrelerde onun sana yaklaşimı,senın yaşam bıçımınde degısıklıkler oldu mu?

• Bitirdim hiç bir değişiklik yok eğer olursada beni değiştiremez artık beni bu kadar üzen birisiyle gururumla onurumla oynayan birisiyle olmaz zaten sadece kanmışım gözüm kapalıymış

Yükleniyor...