İlişkide kızın erkekten büyük olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

ilişkide kzın erkekten büyük olmasını nasıl değerlendiriyosunuz ? emnim bu soru defalarca sorulmuştur ama bn ks de yeniyim bi yardım ltfn :))))

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• kadinin yada erkegin buyuk olmasi farketmez ikiside ayni ama aradaki yas farki cok ise ozaman iliskiye ileriki asamalarda zarar verir diye dusunuyorum

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• ben bundan hoşlanmazdım. erkek bi kızın gözünde korumacı; güven veren biridir. kendimden küçüğü kollamak isterim ben; mutlu olamam.

0|0
    0|0
    • şuan bulndğum konum itibaryle koruyp güven verebilecğimi düşnüyorum. o da farkına varr zaten bunun

• bunu yapamayacağın için değil; kızlar erkeğin yanında kedi gibi olmak ister. yerine göre mır mır ne bileyim. neyse ben istemem işte.

• anladım teşekkür ederim ;)

• Son zamanlarda ısındığım bir durum. Hayat olgunluğu ve kişilik yapısıyla diğerlerinin önüne geçebilecekler var.

0|0
    0|0
    • ctrl+c => ctrl+v :D eyv ama :D

• Bütün yazılarım kendi ürünümdür, çamur atma sorunu eksilerim.

• yanlış anlaşılma olmuş k bakma aşağıda olmuş bu drum, gencin biri yapmış sana yazmışım seneden 1 saat sonra aynısını yazmış tkrar ö. d.

• bence olabilir svdikten sonra anlaştıktan sonra kadın büyük olmuş erkek büyük olmuş önemi yok

0|1
    0|0
    • :)

• doğru söylüyorsunuz ama sizin gibi düşünen çok az insan var

• insanların ne dediğine ne düşündüğüne değil kendi duygularına göre mantığına göre hareket ediceksin başkalarına bakarsan biri öyle der biri böyle kafan karışır ayrıca kendinden büyük kızlar evlenen ve nişanlanan tanıdıklarım var hiçte yadırgamam

• 5-6 yaş büyük olabilir benim bakış açıma göre ama,bir arkadaşımın annesi ile babasının arasında yaklaşık 10 yaş var/daha fazla da olb. ve gayet güzel anlaşıyorlar...nasip.

0|0
    0|0
    • arkadaşının ebeveynlerini bilmiyorum ama bunu kız erkekten büyük olacak şekilde değerlendrip yazdın demi :))))))

• est. :) bi de o yönden eleştir zahmet olmazsaa :D

• Bayan genç görünüyorsa/eşinin gözü ilerde dışarıya kaymasın diye,hayata bakışınızda aynı pencereleri yakalayabiliyorsanız olabilir gibi...bir de çocuk meselesi var.Her şeyi iyi ayarlamak lazım.

• çok yaş farkı olmadığı sürece kafalar uyuyorsa yan yana durdugunuzda abes bi goruntu yoksa bence sorun olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • istisnalar olabilir ama genelde anlasmak zor olablr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nasıl öğrenmenin yaşı yoksa>>> aşkın da yaşı yoktur kanks.

1|1
    0|0
  • Bence aynı yaşta olabilir, ama kızların illa kendilerinden büyük kişilerle birlikte olma isteğini bende anlayamıyorum..

0|0
    0|0
  • ço k saçma buluyorum kıstaslar olmamalı bence

0|0
    0|0
  • aslında değerlendirilecek birşey yok bu sorunu sadece kızlar kafasına takıyor bence...

0|0
    0|0
    • benim açımdan sorun olcağını dşnmüyorum ama kızlaın bu konudaki gnl dşnceleri ne acabaa onu merak ediyrum :)

• şekil a da göründüğü gibi yani

• Kişilere bağlı bence . Çünkü burda görünüşte önemli, görünüşten kastım kız büyük ama minyon tiplidir yaşlı durmaz bakımlıdır vs , birde erkeğin olgunluğu önemlidir.Sonuçta kendinden büyük birini kaldırabilecek olgunlukta olmalı.

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda ısındığım bir durum. Hayat olgunluğu ve kişilik yapısıyla diğerlerinin önüne geçebilecekler var.

0|0
    0|0
    • tam olarak öyle biri işteee :D

• bir kizin benden maximum 1 yas buyuk olmasini isterim daha yukarsi kurtarmaz necati sasmaz abisi bile 20 yas alti bayanla evleniyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...