Squat yaptım. Bacaklarım ağrıyor. Detay?

Normalde öylesine 5 kere falan yapardım bugün wall squatlar falan 40 dakika falan yaptım. Yarın okul var bacaklarım ağrıyor ama eğilince sanırım çok zorladım ham bacakları yarın çok ağrır mı ya da geçer mi? Geçmesi için önerileriniz canlarıım?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• masaj yap
    squattan sonra 10 dakika konuş yapacaksın agırması diye
    2 bardakta süt iç kasları yumuşatır
    yarına daha çok ağrın olur
    ama yılmak yok devam

1|0
    0|0
    • Gaza geldim daha çok squat

• Birde ağrıya yere elimi koyduğumda kası hissediyorum acaba çok zorladım diyemi hissediyorum

• ilk gün oldugundan agıyor ama gecer
      kası hissedersin normal :)
      bu arada eig için sağ ol

En İyi Kız Görüşü

• Acısada öldürmez 🎶🎶 ağrı kesici iç ama söyliyim en az 1 hafta ağrır 40 dakika boyunca sebepsizce müzikle zıplamış dans etmistim 1 hafta yürüyememiştim 😂😂 ama bırakma squatı devam et asıl öyle yakıyorsun yağları hafif hafif devam et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 3 gün boyunca bu ağrıyı cekersin yatmadan önce elma ye.

1|0
    0|0
  • bir hafta sonra gecer cunku ılk yapıyrsun ve zorlamssın bende spor yaparken ılk hafta agırlardan zor haraket edıyordum

1|0
    0|0
  • eğer bacakların ağrıyorsa hareketi doğru yapmışsın demektir hareketten hemen sonra protein al ki vücudun toparlansın

1|0
    0|0
  • 2 güne geçer :) ağırlıklı squat yaptığımda ertesi günü sağlı sollu yürüyordum :DAS:D

2|0
    0|0
  • Kas gevşetici krem varsa süre
    Ama sorun yok merak etme normal olarak 2 günde geçer

1|0
    0|0
  • Geçer arada olur agrilar

1|0
    0|0
  • Yarin daha beter olur. Hamliltan oluyor agri zamanla gecer

1|0
    0|0
  • sıcak su iyi gelir duş alsaydın... Bikaçgüne geçer..

1|0
    0|0
  • 2 3 gün ağır. Antremansizsin o yüzden. Planli programli yao kafana göre yapma

0|0
    0|0
  • Terk olmuşsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ardindan cikolatali sut ic bana iyi geliyor ama agrisi oluyor topuklu giydigimde bir iki gun suruyor squat ertesi

1|0
    0|0
  • sıcak su ile yıka

1|0
    0|0
  • İki üç gün geçmez. Ama alışınca ağrımaz bir daha. Nane yağı falan sür, iyi gelir.

1|0
    0|0
    • İkeride nasıl bir vücuda sahip olacağını düşün ben yaparken oek zorlanmadım sonra acıdı şu anda acımıyor

• Yanlış cevap oldu kusura bakmayın :))

• Ben yapamıyorum nasıl yapıyorsun ya

1|0
    0|0
    • İleride nasıl bir vücuda sahip olacağını düşün ben yaparken oek zorlanmadım sonra acıdı şu anda acımıyor

• Yapamıyorum ben yapamıyorum sorun katlanamamak değil yapamamak

Yükleniyor...