Erkeğin de Kezbanı olur ....

Sürekli kızlara kezban diye hitap etmeyin.Erkeğinde kezbanı olur,Azmanı olur,gazmanı olur,kaşarı olur,hödüğü olur olur da olur.Aynı şekilde laf işitmek istemiyorsanız son verin.Kızlar sessiz kalmayın bu duruma

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• kötü söz sahibinindir mi diyelim :)) boşver ezikleri.

1|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 18

• Kızları kezban ya da başka lakaplar ile sınıflandırmak hiç kimsenin haddi olamaz. Her insanın kendine göre bir iç kanunu vardır, tamamen saygı duyulması gereken bir özelliktir bu. Asıl tuhaf olan , üniversitelerde okuyup da etrafta gagalanacak kız arama trendi, bir de koleksiyonculuğu da var bu tiplerin . Okul bitene her dönem 2 kız gagalamayı başarı ve erkeklik sanırlar. Değer yargıları öylesine eksen değiştirmiş ki, yüksek tahsil erkeklerin cinsel de eğitim alanı gibi algılanıyor, bu durumda okulların adının da değişmesi gerekirdi.

Vermeyen ve bu tarz işlerden uzak duran kıza kezban ( köylü) bakışı , ayşecik filmlerinden kalma bir eşeklik. Ama her nasıl oluyorsa hala okullarda "kezoğlan" tipleri hüküm sürüyor. Anlayamadığım şu ki bu kezoğlanların kızkardeşleri de bir okulda ise, kezban dışında bir tavır nedense kan çıkartıyor.

Evet, kızlar sesinizi yükseltip bu kümeste tavuk muamelesine direnmeniz gerekir, hiç bir kezoğlan ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Kezoğlanlar da aslında küçük ve beynen gelişmemiş bir grup ama, sinek gibi mide bulandırıcı sansasyonlar peşindeler.

1|0
    0|0
  • Bu duruma bi erkek olarak kesinlikle katılıyorum. erkekler kızlara sadece görünüşlerinden dolayı bile eleştirebiliyor artık ama kendilerine gelince erkekliklerinden feda etmezler hani. Hele ki şu son dönemlerde azgın olan erkekler... onlara dencek hiç bi şey yok azgınlığın sınırlarını zorluyorlar resmen, önüne gelen her kıza yavşaklık ederler, her şeyi çekinmeden rahatça söylerler ama karşısındaki kız kötü bi cevap verirse adını çıkarır hemen. bu olaylar çok sık görülmeye başlandı artık bu durumdan şikayetçi olanları mantıksal olarak destekliyorum..

0|0
    0|0
  • haklısın. toplanın kızlar.. sefere çıkacaksınız.

0|0
    0|0
  • Ben bu kezban olayını destekliyorum. En azından artık ''nefes alsın yeter'' ciler kalmadı ve artık kadınlar kızlar bayanlar hanfendiler kendilerini elizabeth hurley görmüyorlar. Erkeğe yıllarca abazan dendi odun dendi kütük dendi her erkek aynı statüye konuldu hepsinin kalbi bacak aralarında atıyormuş gibi gösterildi. Artık erkeklerde yavaş yavaş uyanma aşamasında. Yaşasın Kezbanlar!

0|1
    0|0
  • olmaz mı.ama adı zühtü olur

0|0
    0|0
  • ben odunuyum yontacak marangoz arıyorum :D

2|0
    0|0
  • kezbanmısınki alınıyorsun üstüne ben bu takıstıklarının hiç.birini üstüme alınmadım en akıllısı bile bir gun densizlik yapabılır onyuzden insanlara bir seyler takmayı sevmem

0|1
    0|0
  • Kezbanlar kamillere karşı büyük mücadelesinde başarıları dilerim

gazanız mubarek olsun eyy Türkün yiğit kezbanları...

0|1
    0|1
  • (erkekler icin) abazasi cok olur :) ozellikle bu sitede adamlar kiz bulmak icin siteye giriyor ne manyak bir anlayisiniz var erkek kezban sayisi kiz kezbandan 10 kat fazla :D

0|0
    0|0
  • kamil ve kezban'ı lütfen ayırmayın :(

0|0
    0|1
  • ben kezban demiyorum genellikle cıbır cine makina tabirleri kullanırım :)

0|0
    0|0
  • Eet haklısın anlıyorum seni

0|0
    0|0
  • erkeğin i*nesi olur başka yok

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma kız ama vardır elbettee...:)))

0|0
    0|0
  • sizde haydar deyin sıkıntı yok vala :)

0|0
    0|0
  • bence asıl soru neden kezban ismine kötü bir anlam yüklenmiş ?!

0|0
    0|0
  • :D kezban kızdan isyan erkeğin nasıl kezbanı oluyor biz sizin gibi makyajla güzelleşmiyoz ki ayrıca kasarmıs nasıl kasar oluyor biz vermiyoz alıyoruz canım unuttun galiba D: Azmanı olabilir azanlar var gazman derken herkes osurur hödük meselesi odunluk galiba ee adamına göre degisir gülüm o da :D

0|0
    0|0
  • adı kezban galiba ya da herkes kezban diyor ? yarası olan gocunur ben demem ama takıntılı olmamak lazım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ya hemde ne tipler var sorma,pısırık mı desem,ödlek kendine güvensiz,konuşmasını bilmez,kıza nasıl davranılır bilmez,bilmez de bilmez uzar gider bu böyle...hak veriyorum sana

2|0
    0|3
    • Sen kız oldukdan sonra sana kız gibi davranırlar merak etme kezban :D

• İlahi gizli güldürdn beni :D sen çok yaşa emii

0|1
    0|0
  • deneme bir ki üç se se ses.

0|0
    0|0
  • Çok mu kezban dediler sana :D

0|1
    0|0