Gerçek aşkın etkileri..

gerçek aşk gibi bir tamlama kullanmayı düşünmüyordum ancak bugün yine nasıl olduysa aptal bir romantik film izledim ve sonrasında garip bir müzik dinledikten sonra yine türlü türlü çelişkilere düşerek bohemlik ve pessimistlik ya da adını koyamadığım bir çok duygu tarafından tacize uğradım :D

bir çok kez gerçekten sevip ya da sevmeyi deneyip; bu denli içten yazılan şarkılar veya duyguları bu kadar iyi tahlil edip beyaz perdeye döken kişilerin nasıl yaşadığı ile ilgili soru işaretlerini önüme de koydum. bu arada uzatıyorum ama 2-3 kişi adam akıllı cevap verirse benim için yeterli :) ancak bir sonuca varamadım. kişiliğimde sorun olduğunu düşünüyorum artık...

çok kez ayrılık yaşadım ya da platonik bir ilişkim oldu veya ilişkilerimde bir çok kişinin olamayacağı şekilde mutlu oldum. ancak hiçbir zaman gerçeği göremediğime inandım. ne bileyim eksik bir şey var derler ya o eksiklik ilişkilerim de en çok yeri kaplayan şey oldu. bir şey için üzülmek veya sevinmek olaylarını aşalı çok oldu. bir duyguyu adam akıllı yaşayamıyorum..sorulara gelecek olursak

-bu bir geçiş evresi midir ?

-gerçek aşk mı beni bulur ? ben mi onu bulurum ? (hiç beklenmedik bir an da tabi =) )

-psikolojik olarak bir sorunum var mı ? (bunu işin ehlileri cevaplasın)

-bu durumda neler yapabilirim ?

-benim sorunum ne ?

-siz hala fenerabahçe li olmadınız mı ?

-iyi mi geceler ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Midede kelebek kanatlanmasi, ateşin çıkması, yağ oranının azalması, mideyi etkileyen asitli his.

-bu bir geçiş evresi, aydınlanma çağı gibi düşün.

-hiç beklemediğin yerde çıkacak, sınıfını öğrenmek icin gittiğin danışma gibi.

#hayati çıkarlarını göz ardı edersen boku yedin.

-fizyolojik ve psikolojik olarak bir iliskiye hazır olmayabilirsin, cevrene de bu izlenimi veriyosundur.

-psikologa gidebilirsin.

-senin bi sorunun yok.

-Fenerbahçe dötümü yesin.

-bilmiyorum.

0|1
    0|0
    • en iyi cevap diye tam içimden geçiriyordum ki fenerbahçe ye yemesi için sunduğun şey hoş değil. olmadı.. :) cevap için teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 6

• aşkın tanımı olmaz ama bana göre aşk koşulsuz şartsız sevmektir. onsuz nefes alamamk yanındayken dahi özlmektir ve aşk en büyük sadakattir.

0|0
    0|0
  • kişilik bozukluğu olabilir bu,çünkü bende de var doktora gittim tuhaf bişeler söyledi ilaç verdi kullandım daha beter oldum,lise sondan beri birini seviyordum sonra onla çıkıyordum ayrılıyorum ve başka birinden hoşlanıyordum falan fistan,yanına bir sürü aşk acısı ve unutulmaz hatıralar katılıyor...galatasaraylıyım

0|0
    0|0
    • ilaçlı tedaviye yakın bakmıyorum. galata mı saray ? :))

• iyi geceler tatlım.lütfen kıçını güzelce ört.

0|0
    0|0
  • hangi filmmiş o ?

0|0
    0|0
    • gerçekten unuttum ama üşenmeyip geçmişe bakarsam hangi film olduğunu bulurum herhalde.

• o elektrigi hep hissedersin.

0|0
    0|0
  • Size bundan sonra romantik filmleri yasaklıyoruz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vallahi ben şuan onu yaşıyorum acayip bir etkisi var benim gibi bir adam sus pus oldu yemeden içmeden kesildi..

0|0
    0|0
    • sus pus neyse de yemeden içmeden kesilmek koyar adama :D

• ilham perisi tarafından terk edildin yani

• yok yaaa ne terk edilmesi niye böyle oluyorum anlamıyorum...

• Ufak seyler sölenmiş

Gercek Aşk ın ugrunda

En tatlı olan Canını verebilecekmisin?

Aman canım can mı 10 canım olsa yinede

veririm ,demeyin.öle olmuyor.

Gercek aşk icin benlik kalmayacak

onu kuşanacaksın içten dışa kadar.

0|0
    0|0
  • Aşırı cinsel istek

Kalp atışlarının hızlanması

Heyecandan vücudun titremesi

Nefes alışverişinin artması

Kokusunu çektiğinde irkilmen

Onun yanındayken vücudunun buz gibi olması

0|0
    0|0
  • hangi filmmiş o ?

0|0
    0|0
  • sende bi sorun var ama bende anlamadım :) psikolog arkadaşlar buraya odaklanın lütfen

0|0
    0|0
Yükleniyor...